Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő lenne ezt a testet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő lenne ezt a testet izmossá varázsolni, valaki aki ilyesmivel foglalkozik tudna mondani véleményt? :D

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 15. 17:13
1 2
 11/16 Szergej55 ***** válasza:
95%
Nem, és ez is csak akkor van, ha van rendes étrended, anélkül akár 10-15 is lehet. Én nyilván a látható, határközeli szintről beszélek, amiért érdemes küzdeni, nem a 65 kilós feszengő gyíkfos alkatról.
2014. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Lehet akkor rosszul fogalmaztam. Inkább sportosabb legyen, ne teljesen kigyúrt.
2014. jan. 15. 17:25
 13/16 savanyújóska ***** válasza:
Azt viszont hozzá kell tenni, hogy neked nem egy év lesz, hogy érezd a változást, hiszen a 0-hoz képest minden jó!:D (Nekem is hasonló alkatom van, csak a karom nem ilyen vészes, mert teniszeztem 3 évet). De ha vállalsz challanget, mert rám is rám férne, megnézhetjük, hogy mától egy évre ki lesz izmosabb...:D (És ezzel az alkattal a heti 4-5 edzés az olyan, hogy kb. annak rendeled alá az életed. Viszont abban igazuk van, hogy oda kell figyelni a kajára, hogy legyen miből építkezni.)
2014. jan. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 savanyújóska ***** válasza:
Nota bene: Én sem a gyúrós izomzatra gondoltam, nekem nem olyan az alkatom, hanem inkább a calisthenics-es, szálkás mókára.
2014. jan. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Heti 3 edzés,tömegnövelő étrend,ha kell tápkieg.,megfelelő pihenés.

Látható változás gemetikafüggően pár hónap.

2014. jan. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ez nagyban függ a genetikai adottságaidtól is

ráadásul nem valószínű, hogy mindannyian ugyanazt értjük "sportos" testalkat alatt

nem beszélve arról, hogy milyen az étrended, mennyi időt áldozol az edzésre stb.

ha szerencséd van elérhetsz látható változást akár 5 hónap alatt is, de lehetséges, hogy sokkal több időre lesz szükséged ahhoz, hogy "sportos" legyél

2014. jan. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!