Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 28 éves leszbikus csaj vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves leszbikus csaj vagyok.11 éve szerelmes egy hetero lányba! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy született gyökér vagyok, elszúrtam az egész életem.

A fősulin ismertem meg szinte végig tudtam mit érzek iránta. Már akkor sem tudtam, h mihez kezdjek a szituval, barátok voltunk nem akartam ezt elszùrni ezért nem mondtam el neki. Össze-vissza hazudaztam hogy érdekesnek találjon sokszor bele is zavarodtam a saját hazugságaimba. Kb másfél éve ismertük egymást amikor egy smsezés alatt elmondtam neki hogy a lányokat szeretem. Amikor vissza mentünk a koleszba a közelébe se mertem menni mert azt gondoltam h levágta h szerelmes vagyok belé. Egyszercsak jött egy sms hogy már át se megyek hozzá vagy mi? Nem változott a kapcsolatunk én titokban imádtam ő meg nem is tudom....

Lediplomáztunk, megbeszéltük h tartjuk a kapcsoatot.

Lett melóm, neki is megbeszéltük hogy talizunk ő lemomta háromszor. Kiakadtam. Nem írtam neki és nem is hívtam egy darabig, de folyton ő járt a fejemben. Egy enyhe becsiccsentés alkalmával jó ötletnek tűnt anyám iwiwjéről (akkor még az volt a csùcs) megírni neki h meghaltam. Na mekkora észlény vagyok! Amúgy erre sem reagált. Aztán már a saját iwiwemről megírtam neki mindent h szeretem h nem akarom megbántani h nem akarom zaklatni csak azt akarom h legyen ott nekem barátnak! Semmi reakció! Ez 2007-ben volt. Szétcsùsztam teljesen. Elvesztettem az állásom, nem találtam másikat adósság hegyeket halmoztam fel. Most is diplomàval biztonsági őrként dolgozom. Elhízatam mint egy disznó! Naponta gondolok rá vele álmodok. Na a kérdés: kötél vagy gyógyszer! (csak vicc)

igazából nincs kérdés sok olyan kiírast lattam hasonló témában.

én ha ezt az egészet újra csinálhatnám ezt tenném:elmondanám neki face to face alázzon meg a francba hordjon el bárminek összetört volna de talán akkor nem itt tartanék! Aztán ki tudja....



2014. jan. 16. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el a csajt, menj el pszichológushoz.
2014. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És ez idő alatt nem volt egyetlen kapcsolatod sem?
2014. jan. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen a csaj, nincs miért szeretned.
2014. jan. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát tényleg nem árt neked egy orvos.

Egyébként én is így jártam. Volt egy jó fej barátnőm aki az osztálytársam volt. Állandóan együtt lógtunk, kedveltem, mert mindenről lehetett vele dumálni, lehetett vele jókat hülyülni is. 17 évesek voltunk amikor kibőgte azért van velem mindig, mert szerelmes belém. Hát én azt sem tudtam mit csináljak.. Nagy cikisnek éreztem a szitut, főleg azok után, hogy sokszor kifecsegtük a fiúkat, kinek melyik jön be stb. Azt hittem, ő is a fiúkat részesíti előnyben. Álmomban sem gondoltam, hogy belém zúgott. De én nem akartam mást csak barátságot. Így úgy tettem, mintha csak hülyéskedett volna, és továbbra is együtt "lógtunk"..De sokáig nem lehetett ezt csinálni, mert bár ő nem vette magán észre, de jöttek az apró hibák. Túlságosan elkezdett ragaszkodni. Amikor jártam egy sráccal akkor szemmel láthatóan féltékeny volt, néha e is szólogatott az aktuális srácnak. Voltak pillanatok amikor zavart, hogy olyan áthatóan néz.. A végén már egy sima trikóban sem akartam előtte lenni, mert az volt bennem, hogy ő úgy néz rám mint a fiúk. Így szép lassan, hogy észrevegye, egyre kevesebbet találkoztunk. Jól jött, hogy elkezdtünk dolgozni, mert így még kevesebb időnk lett, végül én elköltöztem.. Sok év eltelt amikor a facebookon bejelölt mint ismerős.. Mivel olvastam, hogy még mindig leszbikus, és nincs kapcsolata, így bár ismerősök vagyunk, de nem igazán tartom a kapcsolatot vele.. Jobb is így.. Szerintem te se erőltesd, hagyd békén a lányt, és keress olyat aki hozzád méltó..

38/N

2014. jan. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már kb. 6 éve nem erőltetek vele semmit még csak a facebookon se jelöltem be. És ez idő alatt nem volt kapcsolatom se. És a pszichológus egészen jó ötlet!!
2014. jan. 16. 15:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is kb. 5 éve szeretek valakit, nekem ez valami eszméletlen szenvedés, szóval teljesen meg tudom érteni, hogy min mész keresztül. Az én esetemben is szerintem lehet a pszichológus segíthetne csak, bár igazából ha jobban belegondol az ember, azért azt ő sem tudná elérni hogy valakiből egyik pillanatról a másikra kiszeressünk. Szóval ez a szerelem ilyen....
2014. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Húh bakker ne haragudj de én ezt nem veszem be ennyire nem lehetsz gyerek szinten...vagy saját magad sem veszed komolyan csak kapálózol...Ebből adódhat hogy ilyeneket csináltál így gondolsz magadra(mint egy disznó,halott ember stb.)ne haragudj de ezek után mit vársz a másiktól?Amúgy meg ez nem szerelem hanem egy rögeszme egy illúzió amitől képtelen vagy megszabadulni.Ha kicsit is belegondolnál reálisan már rég tovább léphettél volna.A szerelem tovább élhet ha van némi kapcsolat a másikkal de még akkor is egy idő után halványul a dolog és ha az ember belátja hogy nincs esélye jöhet más valakit majd megszeret...de ez így esélytelen.Nem tudom eldönteni még mindig komolyan vegyelek e.Durva...
2014. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gyerek szinten? Lehet!
2014. jan. 17. 17:12
 9/10 hosszúhajú ***** válasza:
Lehet hogy erre a hosszú gyötrődésre már sokk terápiát javasolnék - de ezt neked kell érezned. Szerintem ezt úgy kéne lezárni, ( mert különben mindig ez kattog majd a fejedben ) hogy nemcsak a szívedbe zárod le, - az az egyik fele - hanem vele. Azt írod face to face kellett volna. Tedd meg most, semmi veszteni valód nincs, öntsd rá utoljára, add ki, tedd rá, könnyebbülj meg, sírd el, ha vele le tudod zárni, az szerintem más hatás, mint egyedül magadban. Ezt azért javaslom, mert úgy látom, bármilyen reakciót kapsz tőle - azaz nem kapsz semmi reakciót - azzal még egyáltalán nem tudod lezárni. Próbálod így meg úgy, de nem megy. Lehet, hogy tényleg csak egy személyes "ráöntöm az egészet" segítene végleg kiépíteni magadból. De csak ha fel vagy készülve egy újabb találkozásra. Mert csak akkor segíthet a sokk terápia.
2014. jan. 31. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Próbálj meg egy kicsit erőltetve ismerkedni másokkal. Van egy pár meleg társkereső oldal.

Én is ebbea szituba voltam, 5 évig szerettem egy lányt, persze ő hetero volt. Elkezdtem társkeresőn ismerkedni, majd teltek a hetek-hónapok s azt vettem észre hogy már alig jut eszembe, sőt egyre jobban érdekelt más lány....akit most 3 éve szeretek, de ő legalább leszbikus...bár reménytelen...egyszóval ismerkedj hátha összejön.

26/L

2014. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!