Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy leszbikus lehet szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy leszbikus lehet szerelmes egy hetero pasiba?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Pár hónapja volt egy ilyen kérdés,ott megtörtént.A csaj kb 24 éves koráig nem is volt pasival,csak női kapcsolatai,élettársai voltak,aztán átállt és összejött egy krapekkal.
2010. szept. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez komoly... még csak fordított esetekről hallottam, amikor a csaj később jön rá h leszbi, és onnantól nincs pasikkal
2010. szept. 29. 23:52
 3/8 anonim ***** válasza:

leszbikus nem. Mivel azokat csak a nők érdeklik.

Akit meg érdekelnek a férfiak, az nem leszbikus hanem biszex. Max még nem tudja, hogy melyikhez tartozik.

2010. szept. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen és a miatt aggódott,hogy a leszbi közösség ki fogja közösíteni,meg,hogy hogyan mondja el a manusznak az előéletét,mert,hogy homofób az ipse.
2010. szept. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De mikor arról beszélünk, h "érdeklik" a férfiak... mit értetek alatta? lelkileg vagy fizikailag...vagy mindkettő?:)
2010. szept. 29. 23:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Nehmár...:D a leszbi közösség miatt aggódott?Najó, ilyen létezik?:DXD nem volt elég egyszer elfogadnia magát, mikor rájött h leszbi... másodszora: ja mégse, mégis csak hetero vagyok! :D--> ezt nehéz elhinni:D
2010. szept. 30. 00:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, nőknél bármi megeshet. :)
2010. szept. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, ismerek egy ilyen esetet. A tanulság az, hogy nem kell önmagunkat folyton bekategorizálni, mert pofára esés a vége, nem is mások, hanem saját magunk előtt. Pl. "hogy lehet, hogy én mégis?" Fölösleges idegeskedés, a semmi miatt.

(Remélem, nem ugyanarra gondolunk, aki azt írta, hogy homofób volt a srác. Pont ilyenről tudok... Még életkorban is passzol.)

Amúgy ha nem biszexuális, egyszerű lelki rajongás elképzelhető, szerintem.

2010. szept. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!