Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! 1. Ti ugyanúgy, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! 1. Ti ugyanúgy, mint mi, lányok elmondjátok a barátaitoknak, kibe vagytok szerelmesek?

Figyelt kérdés

2.Szoktatok áradozni az illetőről?

3.Megérzitek, ha tetszetek egy lánynak?



2014. jan. 16. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem monom el fiúknak. Félek, hogy nekik is tetszeni fog a lány, és éppen én hívom fel a figyelmüket rá. Legfeljebb lányoknak szoktam elmondani. (De szerintem én nem vagyok mérvadó, sok mindenben nem átlagosan viselkedem.) Áradozni is max. lány barátnak, és nem, szerintem legtöbben nem érezzük, ha tetszünk valakinek, mert mi bénábbak vagyunk az ilyen jellegű jelzések dekódolásában.
2014. jan. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1. El szoktam mondani, bár inkább a lány barátoknak. A fiúknál ezt a részt inkább letudom egy "de megdugnám xy-t"-al.

2. Áradozni senkinek sem szoktam róluk, az valahogy nem az én reszortom.

3. Eddig még nem nagyon volt ilyen, csak miután én kezdeményeztem nála, szóval igazából passz. Lehet nem veszem észre, de az is megeshet, hogy nem tetszek senkinek. :D

2014. jan. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Észreveszik rajtam. Nem nagyon kell taglalnom, a tényleges barátok kiröhögnek, hogy "Buksz rá, mi? Segítsünk felszedni? Töketlen vagy!"

2. Áradozni? Nem. Max annak az illetőnek mondom el, aki iránt érzem a dolgokat.

3. Kémiának vagy minek nevezik, hogy kölcsönös a vonzalom, azt észreveszem. De sajna azt nem, ha csak a lánynak tetszek. Ilyen szemellenzős vagyok.

2014. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1 nem erre a célra van egy marék fogadott húgom akik nem csak azt mondják hogy "dugd meg"


2 nem áradozok sz olyan szánalmas


3 ugyan annyira érezzük mint a nők is érzik ha tetszünk nekik


25f

2014. jan. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :))
2014. jan. 16. 16:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen el.
2014. febr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy látszik sokan félreértelmezik itt a barát fogalmát, és keverik a haverral.


Én el szoktam mondani, és ez kölcsönös. Aki nem áll közel hozzám, azzal nem osztok meg ilyeneket. Csak azokkal osztom meg, akikben megbízok.


Áradozás alatt ha azt értjük, hogy mesélek róla, hogy mi tetszik benne, (külső, belső, stb), akkor igen, szoktam áradozni is.


Akiknek eddig tetszettem, azok rámenősebbek voltak, nem kellett megéreznem. Kezdeményezni nem szoktam, mert nem megy, ezért nincs is mit megérezni.

2014. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Én eddig nem mondtam el. Inkább csak azt, ha összejövök egy lánnyal.


2. Nem szoktam dicsekedni.


3. Még sose éreztem ilyet. (Már úgy értem, hogy kapcsolaton kívül.)

2014. márc. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!