Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Ti hogy vagytok ezzel? .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ti hogy vagytok ezzel? .

Figyelt kérdés
Ha egy nektek tetsző lány rosszul érzi magát, és látjátok, hogy gyenge, (szédül, lázas, fáj a feje, stb)akkor ez kivált bennetek valamiféle védelmező ösztönt, hogy vigyázni szeretnétek rá, vagy inkább ennek az ellenkezője, és inkább kiábrándultok?

2014. jan. 16. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Már hogy kiábrándulok-e valakiből aki náthás lesz? Mondd, te normális vagy?
2014. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Galaxis. ***** válasza:
Ha látom rajta, hogy valami nem okés akkor megkérdezem tőle, hogy tudok-e valamiben segíteni... (ha védelmező ösztönbe tartozik akkor én így vagyok vele) De ugyanezt bárkitől megkérdezném.
2014. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
inkább a 2. opció, de semmiképp sem ábrándulok ki belőle
2014. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha barátnő mar, mindent megteszek erte, ha meg nem, csak megkerdem, segithetek-e valamiben neki? Mondjuk egy ismerkedos-gyogyszex.
2014. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Ha egy barátom érez így, akkor is elkezdek aggódni, nemhogy ha egy olyan lány, aki tetszik is. Abszolút nem kiábrándító. Emberek vagyunk, nem robotok, mindenkinek vannak rosszabb napjai, ilyenkor nem az kell, hogy otthagyd, hogy "höh, te bőgsz?", hanem segítség, támasz..

Legyen az akár testi, akár lelki "baj"..

2014. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek segíteni szoktam!
2014. jan. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én kiröhögöm, mert végre neki is szar akkor :DD
2014. jan. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem már volt párszor dolgom olyan lánnyal aki tetszett, és sajnos szanaszét hányta magát, az italtól volt hogy az orrán is jött. Ennek ellenére sose ábrándultam ki egyikből sem

Amiket te írtál, azok meg végképp nem tartoznak szégyellni való dolgok közé.

21/F

2014. jan. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) és kedves első...Nem vagyok bolond! Úgy értettem azt a kérdésem, h kiábrándultok-e, hogy nem gondoljátok-e túl gyengének, vagy ha épp nem mosolyog, mert rosszul van(semmi durvára nem gondolok, akár enyhe szédülés, vagy fejfájás), akkor nem érzitek-e úgy, h fel akarjátok vidítani, vagy megölelni, és megvárni, hogy jobban legyen.
2014. jan. 16. 17:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül segítek, ha tudok, hogy tetszik-e az illető, és ez nem befolyásolja azt, hogy mennyire jön be nekem. Rosszul/betegnek lenni rossz, és ilyenkor az embert látom a másikban, nem keverek ide védelmező ösztönt, sem undort. Ha szeretem az illetőt, akkor még meg is ijedek, hogy hátha valami komoly baja van.
2014. jan. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!