Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Miert csinaljatok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Miert csinaljatok ezt?

Figyelt kérdés

Miert mondjatok azt, hogy pl. "majd hivlak!" "majd irok!" de mar alapbol olyan hangsullyal, hogy tudom, hogy ha rajta mulna kb. soha hozzam nem szolna tobbet.(max a hazi miatt, hogy elkerje...)

Es nekem ezzel csak annyi a bajom, hogy ha le se sz*r, akkor miert nem inkabb azt mondja? Mert tudja hogy tudom, hogy igy gondolja. Es ezt tobben is szoktak csinalni, hatha esetleg valaki itt magara ismer.



2014. jan. 16. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Általánosítás...


pont a nők azok akik kihasználják ilyen téren a férfiakat:


"megvan a leckéd?" "kinyitnád az ablakot?" "idehoznád azt nekem?" "éhes vagyok, nem hívsz meg valahova?"


És a vicces hogy rengeteg haverom is volt, akit lehetett ezzel "etetni".

2014. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mert udvariasak vagyunk

:D

vagyis ők, ne zavarj össze

:D

2014. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert udvariasak vagyunk.

De ha téged ez tesz boldoggá akkor:Minek teszed fel ezt a kérdést 388534 ilyen kérdés van kint ennyire ostoba vagy hogy még a keresőt se tudod használni.

Na remélem érted.

2014. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez ám a komoly kérdés :D

hány éves vagy 14? azon a szinten mozoghatsz

2014. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#1-es ezeket a kerdeseket szamtalanszor eljatszak velem is. Mert tudjak, hogy en amugy megcsinalom ha kernek valamire. Neha mar szarul erzem magam, mert tul kedves vagyok.
2014. jan. 16. 21:05
 6/7 A kérdező kommentje:
Es amugy ilyen flegma stilussal nagyobb bunkosag azt mondani, hogy "majd irok", mint az hogy "nem fogok irni, mert nem erdekelsz."
2014. jan. 16. 21:07
 7/7 anonim ***** válasza:

mert gyáva kis pö.csök

gerinctelenek és nem merik a szemedbe mondani azt amit gondolnak


lehet hogy sok szempontból rosszabb lenne ez a világ ha mindig mindenki igazat mondana de szerintem akkor is 100X szebb világ lenne mint a mostani képmutató, undorító társadalom

2014. jan. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!