Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki érti ezt? Régóta érdekel.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érti ezt? Régóta érdekel.

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Általban figyelek rá, hogy jól nézzek ki. Semmi extra dolog, csak olyan igényesen, nem vagyok egy plasztiktünci típus :). Ennek ellenére többször is előfordult már (pl. ma is), hogy nem igazán foglalkoztam azzal, hogy mi van rajtam, olyat vettem fel ami kényelmes és legelőszőr a kezembe akadt a szekrényben. Továbbá kb semmi smink,hajam csak simán összekötve, és ezek ellenére, egy csomó fiú rám mosolygott :D. Nem mondom, hogy egy rövid szoknyában nem vonzzom jobban a tekinteteket, de meglepő, hogy mikor teljesen nem is gondolok rá, nem akarok tetszeni, csak úgy vagyok jövök megyek a városban, észrevesznek többen is. Fiúk lányok veletek is van/volt ilyen? Miért lehet?
2014. jan. 16. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha egy lány tényleg jól néz ki, akkor nem annyira fontos, milyen ruha van rajta. Az egyik közeli lányismerősöm ennivalóan néz ki a kapucnis pulcsimban is:D :P
2014. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Természetes szépség :D
2014. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2014. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
azt hitték hipster vagy
2014. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sajtoreferens ***** válasza:
Én is megdöbbentően szép vagyok smink nélkül, és általában meg is írom a neten. Ki érti ezt?
2014. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10év 10ránc és 10szarkaláb után is ugyanez lesz a baj hogy már teljesen mindegy milyen ruhát veszel fel.
2014. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos a legszexibb női öltözék boxer, fehér póló, kócos hajjal, smink nélkül,mezitláb :)))

Nem gondoltad volna mi? :)))

2014. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok. jobban vonz egy csaj, ha nincs olyan modellesen összekapva. pl ha picit kócos, na akkor tudnék beleharapni a popsijába :)
2014. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sokkal vonzóbb, ha valaki jól is érzi magát a bőréven, és te ezt elérted.


(Természetesen ha nevetségesen öltöztél, akkor azért mosolyogtak, de ha minden passzol, de nem top modelként léptél ki, akkor okés.)

2014. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ohh mennyi válasz rögtön :D....ez a bohóc gondolat bennem is felmerült deszerintem nem ....jah és nem azért írtam ki mert mindenkinek a tudtára akarom hozni, hogy szép vagyok.....csak érdekelt, hogy olykor miért van ez....
2014. jan. 16. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!