Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek mi ertelme? Tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi ertelme? Tetszek neki vagu csak jatszadozik?

Figyelt kérdés

Szoval evekkel ezelott megismertem egy sracot, probalkozott nalam, de nem foglalkoztam vele. Majd tavaly olyan augusztus kornyeken tobbszor neztem ot(eskuvon voltunk, o pincer volt). Lattam amint a haverja ramnez, odasug neki valamit, mikorben engem nezett, majd elkezdtek neverni. Akkor ez a srac, aki tetszik nem bamult ra, de azota ha osszefutok vele rengetegszer bamul.

Nem tudom mennyire szamit, de a srac elso unikatestvere is mindig bamul engem, pedig mar jegyben jar egy csajjal.

Tetszek neki? Vagy szegyel tobb ember lattara bamulni?


2014. jan. 17. 07:38
 1/1 anonim válasza:
őszintén? tuti, hogy bejössz neki, csak gondolom azt IS szereti akiben jegyben jár. bejössz neki, de nem akarja feladni azt a másik lányt. bámulni fog majd ugyanúgy, de ne várj tőle sokat. nem fogja feladni a jövőjét. bele kell törődnöd, hogy egyre többen fognak megbámulni és aztán ennyi lesz amit tesz érted. bámul. viszont ha a másik srácra gondolsz, hogy bejössz e neki... akkor hagyd a francba. ha akarna valami, akkor már rég megtette volna! max ki akar használni és aztán eldobni, mint egy rongybabát. de mutasd meg neki, hogy a lányok nem játékszerek, hanem küzdeni kell értük.:) lehet, hogy neked bejön, de ez nem jöhet össze. ha így kéne lennie, akkor most nem lennél bizonytalan:)
2014. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!