Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, örülnétek ha átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, örülnétek ha átlagos vásárlási napon,200ezres kabátot kapnátok, és e-mellé pedig szép lábbelit, ékszert?

Figyelt kérdés
Érdemes ennyit költeni, egy lányra?
2014. jan. 17. 19:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

nekem az ilyen nagyon drága cuccokkal az a bajom, hogy nagyon sajnálnám őket használni. Egy 200 ezres kabátot biztos félnék felvenni, nehogy baja legyen. És mivel ott porosodna a szekrényemben így nem sok haszna lenne.


Ha én mondhatnám meg, mivel lepjen meg a fiú, akkor:

utazás, kirándulás, vacsora (nagyon szeretem a hasam), mozi, színház, könyv, egy napos termál pancsizás, vagy ha hajtogat valami szép, különleges origami figurát, rajzol nekem...


Drága dolgoknak nem örülök, mert félek, hogy ellopják, vagy hamar koszolódik, ezért ott porosodnának a szekrényemben csak :/

2014. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem. Én utálom ha költ rám egy fiú. Jó, hogy néha meghív egy-egy filléres dologra, nyilván nem utasítom vissza, de nem szeretem ha költekezik.
2014. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Örülnék, ha ezt a párom nem úgy tenné, hogy közben adósságba veri magát, tehát kizárólag akkor, ha ez semmiféle gondot nem okozna, és ha nem érezném azt, hogy a pénzzel akar lenyűgözni, hanem valóban a gesztus és az örömszerzés a cél. Persze ha van már 20 kabátom és 50 cipőm, akkor lehet, hogy feleslegesnek tartanám. És lehet, hogy valami jó kis programmal jobban el tudna varázsolni, pl. színház, hangverseny.
2014. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
lábbeli megint kapufa, mert ha nem próbálja fel a nő nem biztos, hogy kényelmes.
2014. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha közös pénzből van, szörnyen haragudnék. Lehet, hogy sokkal hasznosabb/fontosabb dologra próbáltam spórolni, csak még nem mondtam, ráadásul (gondolom) elvárják, hogy örüljek valaminek, ami szörnyen drága, és nem is én választottam, tehát nem lehet tökéletes.
2014. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy vásárlási nap? O.o Mi a francnak 200 ezres kabát?

22N

2014. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen soha sem indultam el nélküle, hisz a kabát is próbára szorul, a csizmáról nem beszélve.
2014. jan. 17. 19:44
 18/19 anonim ***** válasza:
micsoda gondok
2014. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem kellene. A kabátnak nem az árát nézem, hanem a kinézetét.. Nem fogok megvenni egy középkori stílusú szőrmét, csak mert az 200 ezer forint. Nem kell ennyit költeni rám, sőt, nem is kell költeni. Max annyit, amennyit én is költök a barátomra. És rohadtul be lehet fejezni ennek a tévhitnek a hangoztatását, hogy a normális nőket egy nyamvadt nercbundával az ágyadba csalogatod. Ez még a filmekben sincs így.
2014. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!