Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokjak hozzá, hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokjak hozzá, hogy nekem csak csúnyább, esetleg átlagos lányok jutnak?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok, neten ismerkedem, mert élőben leblokkolok, ha ismeretlen lányokkal kell beszélnem. Viszonylag sok csajt össze tudok szedni (akár szex akár kapcsolat), de csak csúnyákat (súlyos szépséghibás) vagy néha átlagosakat. Még egyszer sem volt olyan, hogy nekem tetsző csajjal voltam. Szokjak hozzá, hogy nekem csak ez jut?

2013. szept. 12. 11:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Miért, te Adonisz vagy?
2013. szept. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
yep :)
2013. szept. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
nekem meg semmilyen csaj se jut, örülj a csunyáknak vagy átlagosoknak inkább! én örülnék! 21f
2013. szept. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Jegyezd meg,hogy csúnya lány ,nő,asszony nincs!Minden lányban van valami ami széppé teszi,csak meg kell találni.
2013. szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha átlagos külsőd van, akkor igen. Örülj, h nem vagy csúnya, mert akkor a csúnya lányoknak se kellenél!
2013. szept. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mindjárt elsírom magam.
2013. szept. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
Hát ilyenkor el kell gondolkozni, miért is. Nézz magadba. Adonisz vagy? Nem? Akkor szállj le a magas lóról, és vegyél vissza az igényeidből. És mi az, hogy "csak" átlagos csaj? No komment...
2013. szept. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
És hogy a jó életben veszel vissza az igényeidből? Ez nem racionális, logikusan eldöntött dolog, hogy mi tetszik, kit tartasz szépnek. Gondolkozz már el azon, hogy miről is beszélsz.
2013. szept. 12. 12:29
 9/21 anonim ***** válasza:
4%
#7 Bezzeg ha egy átlagos lány csak a jó pasikkal áll szóba, az rendben van, ugye? Meg mintha azt is hangoztatnák itt sokan, h a nőknek nem a külső a legfontosabb (ami persze nyilvánvalóan hazugság).
2013. szept. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Komolyan mondom, egyre szánalmasabbak az ilyen kérdések...kezdem azt hinni, hogy mi nők olyanok vagyunk mint a csokik a pulton, amik közül lehet válogatni...ha nincs márkás bounti, akkor megelégszem a 40 forintos nevenincs kókuszossal is...de hisztizek a bounti miatt, mert azt akarom...ez tök gáz...
2013. szept. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!