Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik tipikus mérnök informa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik tipikus mérnök informatikus kinézet? Ha igen, akkor milyen az?

Figyelt kérdés
Mert tetszik egy fiú, aki ilyen szakon tanul és olyan furcsa szerzet de nekem bejön.
2014. jan. 17. 19:46
 1/9 fahéjas Alien ***** válasza:
Ismerd meg, elhiheted, hogy más is érdekli a mérnök informatikán kívül. Amúgy meg a kinézet az kinézet, ha neked bejön az illető már, akkor nem mindegy, hogy tipikus vagy nem az? Ilyen a stílusa és kész.
2014. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kövér, alacsony, szemüveges, pattanásos.

Most komolyan, ez a mai top 10 legszarabb kérdéseiben benne van.

2014. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ezt ki kérem a mérnökinfósok nevében :D nincs
2014. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nagyon változatosak ott is a fiúk. Van aki tömzsi, vannak anorexiások... barna hajú, szőke hajú, helyesek és átlagosak... (mondom ezt ex infós folyosó lakóként)


Sőt még a gépekhez való hozzáállásuk is változó. Van aki kocka (ők vannak többen) és van aki csak akkor ül le a géphez, ha csetel vagy tanul.

2014. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez is tipikus infos

[link]

2014. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést.


Kérdezed, van-e tipikus kinézet. A kérdésednek az oka, "Mert tetszik egy fiú, aki ilyen szakon tanul"


Ha kapsz is választ a tipikus kinézetre, mit kezdesz ezzel az infóval utána? Nem értem, hogy kötöd össze?

Ha mérnökinfós, akkor kerüld az ilyen logikátlan dolgokat. (Vagy én értem félre, de akkor fejtsd ki rendesen)



Mellesleg, elsőéves vagyok, és nem látok tipikus kinézetet.

2014. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem létezik,mert több ilyen szakon tanulót is ismerek,és nem hasonlítanak külső jegyek alapján.
2014. jan. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!