Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is tapasztaltátok magatokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is tapasztaltátok magatokon hogy mennyit számít, az a kinézet, ahol hétköznap találkoznak veled az emberek?

Figyelt kérdés
Tehát van úgy hogyha kicsit "stílusosabban" felöltözöl, már a boltban is látni az embereken hogy másképpen köszönnek, de máshogyan is néznek rád. Vagy van egy csaj aki leszar, de éppen az nap reggel, a nap az úgy süt hogy az előnyös oldalad látszik meg, ilyenkor szabályosan hízeleg, odamegy hozzá, köszön, holott elötte le se szart! Vagy akár iskolában a tanárok hozzáállása, és az osztályzat is 80%ban a megjelenéstől függ, nem pedig a tudástól! stb.. hasonló tapasztalatok?

2013. dec. 20. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

"osztályzat is 80%ban a megjelenéstől függ,"


itt besokalltam, bocs

2013. dec. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Noydra ***** válasza:
Ehhez inkább a kiállásnak van köze, meg a magabiztos viselkedésnek...
2013. dec. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
igen,sajnos mindenhol ezt tapasztaltam eddig):
2013. dec. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"osztályzat is 80%ban a megjelenéstől függ,"


Vazze akkor nem is azért voltam közepes tanuló mert nem tanultam,hanem mert nácinak néztem ki :O

Köszönöm kérdező.Megvilágosodtam!

2013. dec. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
minden formáját megtapasztaltam ezzel kapcsolatban. majdnem kentem vágtam az anyagot, elmélet 100%, gyakorlat 0%, ezzel szemben a másik csávó aki fullra nem tudott semmit, több pontot kapott, és még dadogott is, meg mosolygott! ahhoz hogy valaki csak a humorát, és karizmáját használja akár vadidegen ember elött azt nehéz elérni, ellenben akinek alapvetően csini a pofija, már tálcán kínálnak neki eléggé sokmindent..
2013. dec. 20. 21:54
 6/15 anonim ***** válasza:

Van benne valami.

Osztálytársam ugyanannyit tudott feleletnél mint én,de ő 2-est kapott én 5-öst.

2013. dec. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
oké, nem lehet egy kalap alá venni az embereket, számít a magabiztosság, kiállás stb. de a leges legnagyobb részben akkor is a kinézet számít! hiába hajtasz hogyha valaki előnyösebb külsővel rendelkezik nálad, és az adott illető könnyen össze tudja mérni a 2 embert hacsak nincsen kiemelkedő humorod vagy akármi, amivel a másik fölé tudsz kerekedni.
2013. dec. 20. 21:56
 8/15 anonim ***** válasza:

Én egy amolyan meghúzódottabb a lány vagyok. NEm azér mert nem lenne mi mutatnom, csak nem szeretem magam mutogatni bárkinek.

Átlagos hétköznapokon, meg ilyenek totál normális az öltözetem, pl. 25-ös gatya helyett, ami pont jó, és feszül 28-29est hordok, ert laza, vagy puloveert vagy bármilyen más nyugis, és nem dekoltos blúzot.

Ám ma rám jött, hogy utolsó nap a suliban, oké öltözzünk jobban ki. Felvettem egy 25-ös nacit ami kiadta a formáimat, főleg hául, és rövidebb kabátott vettem ami épp derékigér a megszokott térdig érő helyett, pulóveremet felvátotta a v dekoltázsú blúzom, ami nem sokat rejtett, mert testhez álló volt, és egy stílusos magassarkú csizmát húztam fel.

Nem kell hogy mondjam hogy tanártól elkezdve diákig mindenki megbámult a folyoson... Meg az utcán is, ma rengeteg pozitív visszajelzést kaptam, de ilyent kb. fél évente egyszer csinálok mikor önbizalom hiányom van, mert azt tapasztalom, ha az ember lánya nem öltözik ki, senki rá sem hederít, és néha jól esik.

2013. dec. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Van úgy hogy idegen férfi is másképpen köszön, néz rád, sőőt felnéz rád, mintha kevésbé lennél megnyerő külsejű. Ez a nőkre tökéletesen igaz, annyira szembeötlő hogy ő hízeleg neked! holott nem is ismer/ismered! és nem egy ilyen lány van.
2013. dec. 20. 22:00
 10/15 anonim ***** válasza:

*Én egy amolyan meghúzódottabb lány vagyok. NEm azért mert nem lenne mi mutatnom, csak nem szeretem magam mutogatni bárkinek.

Átlagos hétköznapokon, meg ilyenek totál normális az öltözetem, pl. 25-ös gatya helyett, ami pont jó, és feszül 28-29est hordok, mert laza, vagy pulovert vagy bármilyen más nyugis, és nem dekoltos blúzot.

2013. dec. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!