Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék szerelmes lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék szerelmes lenni (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem kell ráparázni, meg rágörcsölni, és majd akkor talál meg amikor a legkevésbé számítok rá.. De nagyon vágyok arra hogy tényleg szerelmes legyek és egy komoly kapcsolatot alakítsak ki valakivel. Volt egy kicsit rosszabb időszakom, amikor bulikon csupán szexuális téren szereztem tapasztalatokat de mivel rájöttem, hogy ez rossz ezért abbahagytam, meg rájöttem, hogy ez kevés és értelmetlen. De fiatal vagyok, tapasztalatnak jó volt, de már lezártam kész, most nem ehhez kérek kommenteket. Amúgy lefeküdni nem feküdtem le még senkivel, csak durvább "kavarások" voltak. Szóval az utóbbi időben ugyan vannak rosszabb napjaim, de kiegyensúlyozott vagyok, boldog. Próbálok mindenhez pozitívan hozzáállni és mivel nincs pasim ezért a barátaimon élem ki a nagy szeretet hullámaimat, velük vagyok sokat. Önbizalom terén nem állok rosszul, régen elég depressziós voltam meg nem vagyok egy felszínes ember, szóval mostmár hitelesen kijelenthetem, hogy jól érzem magam a bőrömben. Sokan mondjákl, hogy szép vagyok, meg alapból úgy nézek tükörbe, hogy elégedett vagyok magammal, amivel meg nem, azon meg dolgozom. Most nem fogom ezer szóval jellemezni hogy milyen a személyiségem mert úgysem érdekel senkit most, de a lényeg az hogy értelmes vagyok és nem a körömlakk a legmélyebb téma, ami szóba jöhet szóval így nincs velem semmi baj. Csak folyton várok, hogy majd jön valaki, majd találkozom valakivel.És gondoltam hogy ha csak azt sugárzom magamból hogy várok akkor ebből nem lesz semmi, de nem tudok "cselekedni" ha nincs kivel.. Úgyhogy kifejlesztem magamban azt hogy teljesen boldog legyek egyedül is meg tényleg szeretni magamat, az életemet, a barátaimat, hogy ne az legyen, hogy mástól várom hogy boldoggá tegyen.. És folyamatosan kívül-belül változtatgatom meg tökéletesítgetem magam. És elégedett vagyok magammal... Tisztában vagyok a hibáimmal és túl kritikus vagyok magammal szemben szóval nem vagyok elszállva.

De nem tudom miért nincs senkim.

Sok barátom azt mondja, hogy kívülről az jön le, hogy egyedi vagyok, különlegesnek is sokan mondtak, művészlélek, flegma, hogy úgy ülök a villamoson mint valami hercegnő aki lenéz másokat (esküszöm nem direkt :D), szép, csinos. hogy kisugárzásra ez jön le... Bocsi hogy mindent össze-vissza írtam igazából nincs kérdésem csak hogy mit gondoltok erről...?

16L


2014. jan. 17. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan szép vagy, amilyen szerény?...
2014. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tetszik a hozzáállásod, sőt még a szóhasználatod is! Bízzunk benne, h sikerrel jársz!
2014. jan. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
-Beismerem hogy vannak nálam szebbek, 10/7-8-ra értékelném magam, mikor hogy nézek ki. De szerintem nem ebből áll egy ember önértékelése. Nem csak arra lehet büszke valaki, hogy hogy néz ki.
2014. jan. 17. 22:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék szerelmes lenni, de nekem nem kell egy regény ahhoz h tudassam.:)
2014. jan. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"nem a körömlakk a legmélyebb téma, ami szóba jöhet"


De azért a durvább kavarások ott voltak. Ha rám hallgatsz ezekről mélyen hallgatsz, mert egy értelmes férfi nem kezdene veled ezek után. Hiába nem dugtál még.

Engem nem érdekelnél emiatt. Meg amúgy is próbálod magad itt fényezni. Nevetséges.

2014. jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mi a fényezés ebben..? arra vagyok kíváncsi hogy mit változtassak a hozzállásomon, mert szerintem azon múlik.
2014. jan. 17. 22:26
 7/9 A kérdező kommentje:
Nos tény hogy nem túl jó dolgok ezek (a kavarások), megtörtént hát megtörtént. Mondom tapasztalatnak elment. De befejeztem. Szerintem akkor lennék elítélendő ha emiatt nagyra tartanám magam (nem tartom csak le kellett írnom milyen tapasztalataim vannak ha már erről szól a kérdés). Maga a folyamat hogy kipróbáltam milyen és már tudom hogy nem jó. Így lesz hiteles amit csinálok. Én mindent meg akarok tapasztalni, kipróbálni hogy önállóan eldönthessem mi jó és mi rossz, mert nem akarok belémnevelt szabályok és élvek szerint élni, hanem saját magam megkreálni azokat. Szerintem nem megbocsájthatatlan dolog ha egy kamasz lány ezt csinálja, kiélem magam, legalább felnőtt koromra már túl leszek ezen és koncentrálhatok a komoly kapcsolatokra. És ezt akarom most is.
2014. jan. 17. 22:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell semmin változtatnod, mert akivel együtt leszel majd valamikor az fogadjon el olyannak amilyen valójában vagy.. Sok mindent leírtál de nekem inkább az tűnik ki hogy, szeretet hiányban szenvedsz.. A szerelem pedig jönni fog magától.. 16 éves vagy még előtted az élet.. Mellesleg szerelmesnek lenni nem olyan jó dolog mint azt ahogy mesélik, főleg ha viszonzatlan.
2014. jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
aha nagyjából én is így gondolom, hogy majd csak jön valami.. csak mindig az van hogy van valami bajom, rágörcsölök aztán meg lazán fogom fel és megoldódik.. viszont ez az egyetlen probléma ami mindig jelen van így.. de próbálom..
2014. jan. 17. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!