Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne érezzem egy senkinek magamat kapcsolati szempontból?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok, tulajdonképpen még életemben nem volt kapcsolatom (már ami igazi kapcsolatnak számít).

Állítólag nincs baj az arcommal, bár szépnek nem tartom magam, az alakommal sincs különösebb gond, bár még rámférne egy pár kiló és próbálok csinosan is öltözködni. Kedves vagyok mindenkivel, őszinte, tudok főzni, egy elég komoly szakra járok az egyetemen, tehát buta se vagyok.

De mitől vagyok mégis annyira selejt, hogy nem kellek senkinek, csak a már nagyon elkeseredett férfiaknak, akiknek szinte már bárki jó? Mindenki más talál magának párt körülöttem, az utcán végigmenve is csak boldog párokat látok, de nekem ez miért nem jár? Miért vagyok egy senki másokhoz képest, hogy én nem érdemlek egy boldog kapcsolatot?


2014. jan. 17. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nemtom hol sétálsz, de én (férfiként) végigmentem az előbb az utcán és vonzó lányokat láttam, sokat, fiúk nélkül több utcában is... Jó voltak biztos párok is, de én nem párokra vagyok kíváncsi, hanem egyedülálló lányokra... Nekem sincs most párom, de azt akarom illusztrálni, hogy nagyon ráfókuszáltál a hiányra, holott egyáltalán nincs mindenkinek párja és párral sem leszel boldog, ha anélkül nem vagy az, hidd el.... 25F
2014. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És hol laksz? :)
2014. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!