Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az a mondás, hogy néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az a mondás, hogy néha azért utálunk valakit mert szeretni is tudnánk?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaz....
2014. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak néha, nagyon néha nagyon ritkán :)

Én akit utálok azoknak a többségét föld alá temetném.

2014. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen igaz,meg az is igaz,hogy a legnagyobb ellenségekből lesznek a legnagyobb szerelmek
2014. jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 fahéjas Alien ***** válasza:
100%
Szerintem általánosságban nem, magamból kiindulva sem. - de az irigy és féltékeny és elfogadni képtelen embereknél lehet igaz.
2014. jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, én igazán, úgy Igazán rühellem az ostoba embereket. Ebből kiindulva kétlem, hogy kebel barátaimnak fogadnám őket.
2014. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Még sosem hallottam ezt...


De leírom a példám:

Van egy tök csinos, korombéli (~1 évvel idősebb) nő az ismeretségi körömben. Lehet, hogy még tetszene is, ha...


Amikor ebbe az körbe kerültem ~1 éve, egyszer odajött hozzám bemutatkozni. Nem váltottunk, csak 3-4 mondatot, de nagyon csúnyán megbántott. Azóta 5 méterre kerülöm, mint a mérget. És minél többször eszembe jut, amit mondott, annál jobban felháborít és annál jobban utálom. Annyira rossz volt az első benyomás, hogy többet nem is akarok róla megtudni.


Szűrd le, hogy ez megválaszolja-e a kérdésed.

2014. jan. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam csak nagyon ritka esetben. Szóval nem mindig.
2014. jan. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Néhány ember azért utálunk, mert szerettük, de óriási csalódást okozott nekünk, nagyon megbántott, holott nem ezt érdemeltük.
2014. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki,szerintem ez abszolút nem igaz.Akit utálok,azt megvetem,és akit megvetek,azt soha nem fogom magamhoz közel engedni.Egyébként véleményem szerint általánosságban is igaz,hogy ennek elég kicsi az esélye.
2014. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen.
2014. jan. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!