Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnéd valakivel megosztani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnéd valakivel megosztani, mi nyomja a szíved? ĺrj!

Figyelt kérdés
Nos, arra gondoltam, hogy szívesen beszélgetnék bárkivel, akinek van valami gondja, kérdése...akármije, és nem akar kérdést kiírni róla, vagy kiírt, de nem kapott választ, vagy kapott, de még akar még többet...:) S ha van kedve, akár az én történetemet is meghallgathatja, ha nem, nem, szóval teljesen mindegy hogy alakul, csak a lényeg hogy megosszuk egymással a problémánkat, segítsünk egymásnak vagy csak meghallgassuk egymást :) Akinek van kedve beszélgetni, írjon privátot :) Trollok és ismerkedni vágyók kíméljenek, mert NEM annak szántam a kérdést, CSAK beszélgetni szeretnék :) 19/L
2014. jan. 18. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ez az 5 kredites elektró, na ez egy nagy kérdés :D
2014. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem értelek..
2014. jan. 18. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem irhatsz....épp van egy problémám,amit csak kicsit zavarosan tudok megfogalmazni...:) 16/L

De csak igy ismeretlenül..nincs kedvem a személyes adataim kiadni. :)

2014. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jót tenne a lelkemnek ha velem fürdenél együtt mert depis vagyok ha egyedül kell.
2014. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
írd le a történeted kérdező :) 26/f
2014. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!