Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te melyik 'fajta' kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te melyik 'fajta' kapcsolatot tartod vonzóbbnak? Melyiket szeretnéd jobban ezek közül?

Figyelt kérdés

Jó, tudom hogy nem csak ilyenek vannak, meg hogy van a kettő keveréke is, stb., de most konkrétan ezek érdekelnének mert két történetet írok amibe ezek lesznek és csak érdekel hogy az emberek melyikbe képzelik bele magukat szívesebben. :)


1. Nagyon szeretik egymást, gyengédek egymáshoz, figyelmesek. Nem tudnák bántani egymást szavakkal se meg sehogy. A szex nagyon szenvedélyes, mindig hangoztatják hogy mennyire szeretik egymást.

2. Folyton marják egymást (de nem olyan igazi veszekedés), mindennek lehordják a másikat (nem másoknak hanem így egymás között), de igazából szeretik egymást, pl. nem tudnának mással együtt lenni meg semmi. A szex vad, nem olyan figyelmes mint az 1. Szóval olyan hate-love. x) Ha esetleg valaki ismeri az animéket, tudom mondani hogy mindketten 'tsunderék'. :D


Én személy szerint nem is tudom, mert alapból az első hozzám jobban illene de néha úgy gondolom hogy az unalmas lenne.. hát, kíváncsi vagyok a ti véleményetekre. :)


2013. okt. 20. 10:16
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Jah igen és ha még tudtok ilyesmiket akkor le is írhatjátok. :)
2013. okt. 20. 10:17
 2/17 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az első, és ha nem nézed őket hanem az egyik tagja vagy a párnak akkor nem unalmas:D
2013. okt. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

1-es! Viszont nem kell,hogy folyton hangoztassák, hogy mennyire szeretik egymást!


A 2-es,meg tök felesleges.Egy idő után belefárad az ember.Ez a love-hate is azért van,mert nem tudnak igazán egy hullámhosszra keveredni.Ide-oda csaponganak csak egymással.

2013. okt. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igaz, lehet. :D A 2-nál még igazából az a helyzet hogy először érdekből jöttek össze, szóval mindkettőnek szüksége van a másikra, csak úgy aztán egymásba szerettek. :) De ez itt most nem fontos, a lényeg amit leírtam először. :D
2013. okt. 20. 10:26
 5/17 anonim ***** válasza:
1
2013. okt. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jöhet még. :)
2013. okt. 20. 10:32
 7/17 anonim ***** válasza:
Az első, neked is csak azért szimpi a második mert te még szereted az izgalmas veszekedéseket, dühkitöréseket. De idővel rájössz hogy az elég rossz hosszabb távon
2013. okt. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én 1.-ben vagyok, szóval nyilván azt szeretem :D
2013. okt. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyesben élek, és nem cserélnék senkivel. A szenvedélyes szex pedig szerintem magában foglalja, hogy tud vad is lenni...Attól, hogy figyelmes vagy a partnereddel (figyelsz rá, hogy mi jó neki), még nem lesz unalmas a dolog :D
2013. okt. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 BlackSword ***** válasza:
Második, az elsőtől még az olvasása közben is a hányinger kerülgetett...
2013. okt. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!