Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te miért vagy fent ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csakegylány.17 kérdése:

Te miért vagy fent ezen az oldalon? :D

Figyelt kérdés

2014. jan. 18. 21:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mert
2014. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 The Guard ***** válasza:
53%
Trollkodni
2014. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Hogy a bölcsességemmel segítsem a rászoruló embereket. Meg persze röhögni a kérdéseken/válaszokon.
2014. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nevetni az elég nagy-e ez a pénisz méret, és a lehetek-e terhes kérdéseken... :D
2014. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

#3

Olyan bölcs vagy, hogy majdnem eladtam neked egy irodalmi társaságot:D

2014. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
mert vicces, én pedig unatkoztam :D
2014. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Rendkívül fontos munkámat végzem: kérdésekre válaszolok. Nagyon fontos és felelősségteljes :( meg beszélgetni :)
2014. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

egyszer volt egy kérdés, (évekkel ezelőtt volt, nem emlékszem már) ami sok ember megbolygatott, ment az oda-vissza írogatás, vagy 50 komment, végigolvastam, és láttam,. hogy z én oldalam nincs képviselve. Kézenfekvőnek és egyszerűnek tűnt a válaszom, és nem volt ott. Azonnal meg akartam válaszolni, mert számomra is fontos volt.

Vicces, mert a kérdésre már nem emlékszem,, csak arra, hogy mennyire felzaklatott.

2014. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Azért, mert te is itt vagy, drága! :P

S mert lusta vagyok visszakapcsolni a szkájpom :P.

2014. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Röhögni a hülye kérdéseken(és válaszokon),az értelmesekre pedig válaszolni.
2014. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!