Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18-25 éves fiúk! Mikor tisztel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-25 éves fiúk! Mikor tiszteltek egy lányt ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Ha tudjátok, hogy a lány szerelmes belétek, de ti nem. Azért mit kell tenni (vagy mit semmiképpen sem), hogy legalább tiszteljétek? És ti mit értetek így tisztelet alatt?

2014. jan. 18. 22:07
 1/10 Lávalámpa. ***** válasza:
Inkább a kérdés, hogy te mit értesz tisztelet alatt.
2014. jan. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem szégyeníteném meg senki szeme elôtt az érzései miatt. tudatnám vele,hogy a dolog nem kölcsönös. és persze normálisan viselkednék vele, úgy, mint akárki mással. 18F
2014. jan. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
NEM ÉLVEZEM A SZÁJÁBA,ha nem szeretné.
2014. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam. Úgy értem a lány mit tegyen vagy mit ne, hogy tisztelni tudjátok (nálam ez olyasmit jelent, higy nem akarod kihasználni, nem bunkózol vele és becsülöd az értékeit - pl hogy ki meri mondani az érzéseit vagy inkább visszafogja magát)
2014. jan. 18. 22:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ez tök egyértelmű szerintem: ha a fiú nem akar semmit a lánytól, akkor azt várja el a lánytól, hogy ne nyaggassa folyamatosan, ne próbálkozzon.
2014. jan. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
pl. ezt mond neki: "Világos vagy barna sört bontsam a meccs nézéséhez!?"
2014. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem hitegetném, nem hülyíteném. Elmondanám neki óvatosan (úgy, hogy a legkevesebb lelki fájdalmat okozzam), hogy az érzés nem kölcsönös. Továbbá nem kürtölném szanaszét a dolgot, köztünk maradna.


Bár ettől még ugyan úgy barátkoznék vele, mint bárki mással. Nem viselkednék vele gorombán, bunkón, egyáltalán máshogy, mint a többiekkel.


Egyébként én tisztelném benne, hogy elém állt és elmondta ezt. Vagy, ha neten mondta el, akkor is, de legalább nem mástól tudtam meg, hanem őtőle.


17/F

2014. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
fogadja el a döntésemet, és ne legyen velem bunkó. ennyi :D
2014. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor tudom csak tisztelni, ha nem esik hanyatt pár bókomtól, és küzdeni kell érte! legyen büszke nagyonnn is, és hadja had udvaroljak neki, még akkor is ha legszivesebben már az első randi után is szexelne velem.
2014. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23/F
2014. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!