Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szoktatok olyan ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szoktatok olyan ruhát buliba felvenni ami áttetsző vagy mondjuk bugyi nélkül? Ha igen izgató nektek? Ha igen mi izgat titeket benne?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 22:37
 1/5 Lávalámpa. ***** válasza:
28%
Verd inkább most édesanyádra.
2014. jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, olyan még nem fordult elő, de a párom gyakran kér arra, hogy helyezzek fel távirányítós tojásvibrit. Szerinte sokkal érzékibben táncolok vele olyankor.
2014. jan. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem az egyik barcsinőm sose hord melltartót, még suliba se, buliban meg egyáltalán nem
2014. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen ,főleg nyáron.

Az izgat főleg hogy ha sóvárgóan megnéznek benne.

2014. jan. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyáron elég ritkán hordok fehérneműt, akár olyan ruha alá sem ami kicsit áttetsző. Izgalmas tud lenni. Jártam már úgy nyáron, hogy elkapott egy nyári zápor a fehér passzos ruha alatt se bugyi, se melltartó. Amikorra hazaértem akár le is vehettem volna úgy eláztam, hogy az egész rám tapadt és átlátszott.
2014. febr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!