Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy szerelem (nem hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szerelem (nem hirtelen fellángolás) elmúlása mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés

Tehát nem csak ilyen "kétszer beszéltem vele és ő az igazi" dolog, hanem mély érzések, valódi kötődés esetén...

(És utána, ha már elmúlt, vajon létezik-e még barátság?)


2014. jan. 18. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor múlik el, ha újra szerelmes lesz az ember. Egy kapcsolat után lehet az, hogy tényleg mindkét fél jóbarátként gondol a másikra, de valamelyik -lehet csak rosszabb pillanatában is- többet akar.

Talán akkor esélyes barátságban lenni utána, ha mindketten megházasodnak/élettársuk lesz.

2014. jan. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam úgy ameddig tartom vele a kapcsolatot + kb 1 év. Utána ha már kiszerettem, el tudok képzelni barátságot, de a fentiekböl kifolyóan addig lehetetlen.
2014. jan. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem realizálódott kapcsolat, csak nagyon mély barátság van köztünk, amit sajnálok feladni, de borzasztóan szenvedek benne most... ezért szeretném megszakítani vele a kapcsolatot, amíg lecsillapodnak az érzéseim, és talán idővel majd újra képes leszek barátként tekinteni rá. (Én is kb. fél-egy évre tippeltem...)
2014. jan. 18. 23:33
 4/4 A kérdező kommentje:
# 1: Remélem, hogy nem lesz igazad, mert kb. 10 évente egyszer leszek szerelmes...
2014. jan. 18. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!