Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem? 15/L

Figyelt kérdés

Nyár elején ismerősöm küldött egy videót, valami együttesről. Nem tetszett a zene, ezért nem is foglalkoztam vele. De aztán egyre többet láttam képeket róluk, és megtetszett a gitáros. Miután megkezdtem a gimit, egyre jobban éreztem valamit a srác iránt. Úgy érzem, ha szembe is jönne velem, és megállítana, nem mernék hozzászólni...

mikor képet látok róla, elönt a forróság, gyorsan ver a szívem, és csak mosolygok, és mosolygok... ha egy ideig nem látom (min. 3-4 nap), olyan szinten hiányozni kezd, hogy levert vagyok, rosszkedvű... utána minden jó lesz, vissza tér belém az élet, de ehhez csak az kell hogy újra lássam. Fellángolás lehet, vagy több?

Még életemben nem beszéltem a fiúval, és nem is hinném. Mint ahogy említettem, ha meg is állítana valahol, talán hozzá se mernék szólni zavaromban.



2013. nov. 5. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nem.
2013. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy újabb fangirl, aki a ván dájreksön, vagy bármi más fiúbandácska iránt rajong. Gratulálok a mai gyerekeknek... ott a suli, ott nézegelődjél inkább pasik után.. azok a pasik akik után te rajongsz, valószínűleg soha nem járnának veled, mert ott a sok millió rajongójuk..
2013. nov. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát,lehet,hogy szerelemhez jobban kéne ismerni az adott illetőt. Bár, nemtom; nekem volt már olyan, hogy szerelem első látásra, de az nem egy képen lévő emberke iránt volt, de egyébként ez a forróságos-mosolygós dolog ez stimmelt. Szóval nem is tudom.
2013. nov. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2-es: nem híres ember, inkább csak a suliban, meg a városban ismerik őket. A sulinkba jár a fiú akiről szó van.

3-as: köszönöm a választ! barátnőm is azt mondta, hogy nem lehet valaki úgy szerelmes hogy nem beszélt az illetővel. De azért gondoltam itt is megkérdezem ki hogy gondolja ezt.

2013. nov. 5. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!