Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lány barátomba, hogyan tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés

Nyáron jöttem rá hogy piszkosul bele vagyok zúgva a legjobb lány barátomba. Eddig 3x próbálkoztam nála, amikor volt alkalmam rá meg a téma felé tértünk, elmondtam neki, egyenesen a szemébe, de ő nem érez semmit sem irántam. Azóta igyekszem ezt elfojtani, ami remekül megy, még az sem fáj ha valakivel kavarászgat, kivéve ha úgy érzem, hogy abból talán lehet valami. Ilyenkor iszonyatosan féltékeny leszek, feltör az érzés, hogy fülig szerelmes vagyok belé. Nagyon rossz hogy elutasított (még sosem szerettem ennyire senkit), viszont az hogy 3x próbálkoztam nála és ugyan úgy legjobb barát szinten maradtunk olyan kellemes. Valahogy felkéne adnom, továbblépnem, de nem megy sehogy sem :/ Hogyan lehetne?


17/F



2014. jan. 19. 01:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg vele a kapcsolatot teljesen. Aztán az idő majd segít. Lehet, hogy ez durván hangzik, de gondolom, nem akarsz még 20 év múlva is utána sóvárogni, végigszenvedni ahogy össze jön valakivel, megházasodik stb. Ez az a pont, ahol már muszáj a saját érdekedet előre helyezni, vagy teljesen ki fog csinálni a dolog.
2014. jan. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy iskolába jártunk, jelenleg nem tudom teljesen, ha nem is, ott biztos hogy találkozunk
2014. jan. 19. 02:01
 3/4 anonim válasza:
Pontosan mit akarsz vele?
2014. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok szerelmes lenni belé, csak szenvedés az egész számomra... A folytonos reménykedés, hogy talán :/
2014. jan. 19. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!