Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan írjak vagy egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak vagy egyáltalán érdemes-e szerelmes levelet írni egy nálam 2 évvel idősebb fiúnak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Én most 6os vagyok ő pedig nyolc szoktunk beszélni de csak neten a suliban nem megyek oda mert ott vannak a haverjai és én az egyikkel amúgy sem vagyok jóban úgyhogy nem mennék oda mert kellemetlen lenne. És a srác aki tetszik lehet nem biztos hogy egy másik lányba szerelmes de nem negyon tudom. Kérlek válaszoljatok lányok de leginkább fiúk.

2014. jan. 15. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
akkor ne írj neki levelet,ha egy másik lány tetszik neki.. ciki lesz belőle 16/f
2014. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamat hallanám 3 évvel ezelőttről!:D

Velem a srác nagyon szemét volt,de nem tudtam nem szeretni. Gyakran jött perverz beszólásokkal,amik nagyon bántottak akkoriban és a mai napig megmaradtak. Nem tudom arrafele mi a helyzet ilyen szinten,de amit tudok tanácsolni az a következő:

Én is rengetegszer gondoltam arra,hogy leírok neki mindent (látom te is ilyen művészibb lelkületű ember vagy:) )de aztán sosem került sor az átadásra,mert ő sportoló volt és tudtam hogy sosem venné komolyan,de azért nagyon jó volt kiírni magamból az összes kétségemet és fájdalmat.

Ami a másik lányt illeti,kutakodj kicsit! Ha még nem tudod ki a lány,kérdezgesd haverjait hátha nekik elmondta.

Először inkább barátkozzatok szerintem,hogy felmérd mennyi "hajlandóságot" mutat feléd,mint hogy "ajtóstul rontanál a házba" egy ilyen levéllel. Érdemes felmérni a srác agyi szintjét. Magyarul nem árt tudni,hogy komolyan venne-e egy ilyen levelet vagy nevetség tárgyává tenne a suliban. Remélem segítettem,sok sikert!:)

2014. jan. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát értelmes egy srác a lánnyal mostanában nem látom sosem meg semmi...
2014. jan. 16. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!