Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit éreznétek ha 3 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit éreznétek ha 3 év próbálkozás után végre sikerülne összejönnötök a kiszemelt csajjal?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nehéz menet volt számodra, és hosszú és rögös úton vagy túl:D A minimum az, hogy ugrálsz az örömtől:D
2014. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
40%
Megdugnám, és dobnám.
2014. jan. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha három évig tartott akkor tuti, hogy nagyon hamar dobnám. Ki bízna egy ilyen nőben?
2014. jan. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nagy önbizalom, nagy elégedettség, nagy sikerélmény.
2014. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
minden addig érdekes, míg meg nem kapjuk, utána már unalmas lesz
2014. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sztem legtöbbjüknek érdektelen marad a lány miután megkapták.. általában illúziókat kergetnek ezek a fiúk és az kell nekik ami nincs meg, de az évek után pofoncsapásszerűen jönnek rá, hogy vakon szenvedtek csak.
2014. jan. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsóknál a pont! véletlenül nem érzed te is ezt?
2014. jan. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen. Barátságból indult, nem erőszakoltam rá a társaságom, óvatosan kellett megközelíteni. Amikor végre összejött a dolog, akkor leginkább ürességet éreztem, és kicsit szomorú is voltam, hogy vége van a játéknak, és most valami más következik. Nem éreztem magam olyan rettentően szerelmesnek, inkább unottnak. Napokig nem aludtam, végül rájöttem, hogy ez csak annak tudható be, hogy sokat szenvedtem érte, és hirtelen vége szakadt ennek a küzdelemnek. Egy ideig jó volt, bár kicsit igazságtalanságnak éreztem, hogy maga a kapcsolat csak egy évig tartott. Azt hiszem, ő nem pont azt érezte, mint én. Tipikus gyerekszerelem volt a részéről, és azt hiszem, nem is volt képes még másfélét megtapasztalni senkivel, hiába kötné össze az életét a jelenlegi párjával is, mint korábban velem. Nem csak az érzései, de ő maga is egy gyerek, és talán az is marad, örökre.
2014. jan. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mekkora ökör vagyok, hogy 3 évig taparjak egy csaj után.Még félév is sok nemhogy 3. Csodálnivaló a kitartásod, de minek is? Miért érne bármilyen nő ennyit, ő is csak egy ember.
2014. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!