Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit higyek? Vajon bejovok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit higyek? Vajon bejovok a sracnak?

Figyelt kérdés
Van egy srac aki csoporttarsam, mindig hozzam jon beszelgetni, segitseget kerni vagy eppen a fuzeteket elkerni. Ahogy eszre vettem szeret a tarsasagomban lenni, mindig mosolyogva nez ram mint aki eppen flortol velem, viccelodunk egymassal. Eszrevettem azt is, hogy sokszor figyel amikor en eppen massal vagyok elfoglalva, az is megesik, hogy hoszasan egymast nezuk anelkul, hogy megszolalnank. Nem tudom eldonteni, hogy esetleg bejovok neki vagy nem. Meg kerdeznem tole kerek-perec, a baj csak ott van, hogy van baratnoje akit alitolag szeret de a kapcsolatuk docog- a srac elmondasa szerint. Ilyen esetben nem nagyon merek odaalni, mert nagy pofara eses lenne ha azt mondana, hogy nem jovok be neki. Nem akarom beleelni magam a helyzetbe, de nem banam ha esetleg osszejonenk. Mi a velemyetek, mit tegyek? Irjatok oda a kort is! Koszi!
2009. dec. 2. 20:55
 1/7 anonim válasza:
Szerintem tuti hogy bejössz neki abból ahogy leírtad, várd meg míg kezdeményez mégis csak ő a pasi had küzdjön érted:)
2009. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A varakozason kivul mit tehetek? Nem szeretnem elromtani a dolgokat, ha mar itt tartunk mit ne tegyek amivel elronthatom az eselyeket.

Es az nem szamit, hogy van baratnoje? Szerinted fognak szakitani?

2009. dec. 2. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne barátnős pasikra hajtani. Nekem spec kellemetlen tud lenni... Ameddig nem rakja ki, addig ne csinálj semmi butaságot.

Ha miattad szakítanának akkor mennyire tudnál megbízni benne? Veled is megteheti ugyanezt...


21/F barátnővel

2009. dec. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, de nem hajtok ra. Probalom nem sietetni a dolgokat, inkabb varom, hogy o tegye meg az elso lepest, hogy biztos legyek abban, hogy kenyszeresen teszi hanem minden magatol jon.
2009. dec. 2. 22:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Milyen butasagokra gondolsz pontosan?
2009. dec. 2. 22:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Varom a tovabbi valaszokat! :)
2009. dec. 6. 09:21
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne csinálj semmit... a jelek szerint tetszel neki csak talán még a barátnője kicsit visszatartja attól, hogy kezdeményezzen! várd meg míg szakítanak és kezdeményez, a szemezés mehet továbbra is, de amíg nem szakít a barátnőjével ne menj bele semmibe... ez megalázó neked is és a másik csajnak is!
2010. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!