Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kepes szinte barki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kepes szinte barki beleszeretni egy ilyen csajba?

Figyelt kérdés

Van egy ismerosem, rengeteg hodoloja van. Eleg szep arca van, barna haj, kek szemek, viszont nem az a vekony tipus, hanem olyan, akin van mit fogni(foleg oldalt+ haj tajekan). Viszont nincs olyan buli, hogy ne kozeledjen fele valaki, ha hozzaszol egy pasi, ha tetszik neki, ha nem rogton beszelni kezd vele, mosolyog, viccelodik, hulyeskedik. Az oltozkodese is elegge rendben van, van jopar ruhaja, +elegge valtozatosan oltozik.

Ahhoz, hogy nekem is so hodolom legyen, nekem is ilyennek kellene lennem?


2014. jan. 19. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj olyanná válni mint mások!!! Légy mindig önmagad! Idővel lesz majd valaki akinek te fogsz kelleni és nem ő! Csak várnod kell még!
2014. jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És mit kezdenél a sok hódolóval? Elmondhatod magadról, hogy milyen jó csaj vagy, aki mindenkinek kell? Mitől leszel ettől több vagy jobb bármiben is?
2014. jan. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő nyitott,barátságos,közvetlen személyiség,ezenkívül van kisugárzása is.Ezek sokkal többet számítanak,mint a külső.Persze az sem elhanyagolható tényező,viszont ha jó társaság vagy,az mindennél vonzóbb dolog.Amit javaslok neked,hogy ne akarj rá hasonlítani,hanem legyen egyéniséged,legyen humorod,légy kedves,kommunikálj minél több emberrel.A többi magától jön.
2014. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj sajnos ezt én is ismerem. De sajnos soha nem voltam ilyen típus.Még ha úgy is öltöztem fel, hiába dícsérnek agyba-főbe,fotó alapján is, nincs meg az a plussz,ami a kérdésben szereplő csajokban/nőkben megvan...
2014. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem az számít, hogy sokan hódoljanak, hanem legyen egyetlenegy, akinél viszont kölcsönös a dolog és összejöjjön a boldog kapcsolat. :)

ehhez meg nem kell megváltozni, mert lesz, aki önmagadért fog szeretni.

nem kell mindenkiben benne legyen az a plusz, hogy az összes fiút vonzza, mint méz a méhet, mert néha pont az riasztja el az "igazit", hogy annyian vannak a lány körül, hogy ő már oda sem mer menni... mint majdnem velem történt.

2014. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!