Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért internetes társkeresőkön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért internetes társkeresőkön, üzenetváltások után tudok csak nőkbe beleszeretni?

Figyelt kérdés

Ennyire fontos nekem, hogy internetezzen az adott nő, vagy ennyire fontos, hogy először a jó tulajdonságait ismerjem meg, és csak utána, szép lassan a rosszakat?


És a legfontosabb, mikor fogom szerintetek ezt végre "kinőni"?


2013. dec. 29. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha elkezdesz a valóságban ismerkedni. Én elképzelni se tudom, hogy lehet interneten "beleszeretni" valakibe.
2013. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem. ennyire a függőjévé váltál. élőbe fogadokegy kuka vagy, és emg se mersz szólalni.

hogy mikor?! legfőképpen sohasem fogsz ebből kinőni. ha lesz így komoly csajod, és vele eljártok bulizni akkor esetleg máslezs...mert mocskos érdekes, ohgyamint van az embernek barátnője, mindjárt kelendő alányoknál..viszont amint szingli lesz valami eltörik, ésle se sz/rnak.

2013. dec. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert interneten nem a valós személyiségbe "szeretsz bele", hanem egy általad gyártott ideálba. Lesz ezekből az ismerkedésekből valami?

Gyanítom, hogy ha kapcsolat alakul az ismerkedésekből, akkor sem hosszú távú, mert kiderül, hogy nem egyezik a valóság az általad gyártott ideállal. Vannak ilyen emberek, akik annyira álomvilágban élnek, hogy valódi emberekkel (akiknek vannak erényeik és hibáik is) nem tudnak kapcsolatot kialakítani, csak álomképeket gyártanak.

2013. dec. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!