Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha híznék pár kilót, a melleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha híznék pár kilót, a melleim is nőhetnének?

Figyelt kérdés
Túl kicsinek gondolom a melleimet(75/B),csak nagyon sokat meg nem szeretnék hízni,mert ha hízok az inkább a fenekemen meg a combjaimon látszik meg és azokkal amúgy sem vagyok kibékülve teljesen.Amúgy 168 cm és 50-52 kg vagyok,mások mondták már hogy hízhatnék pár kilót,d akkor szerintetek a mellem is nőhetne kicsit? Olvastam már ilyet,szerintetek? 19/L
2014. jan. 19. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor szottyadt lenne a csöcsöd
2014. jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a mell is zsírból áll, szóval egyértelműen nőne
2014. jan. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most képes lennél hízni az alakodra úgy, hogy eleve nem vagy 100%osan megelégedve vele, csakhogy a melleid nőhessenek?

Te nem vagy normális...

2014. jan. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2014. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kedves 3-mas.nem azt mondtam hogy akarok is hízni,ez csak egy kérdés volt.csak ezért nem híznék,de ha mégis akkor se olyan sokat,és mint olvastad, azért is gondoltam,mert mások szerint elférne még rajtam pár kiló,az meg egy másik dolog hogy én nem így látom.
2014. jan. 19. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván, mivel a női mell, ha nem laktál, akkor zsírból áll.
2014. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
aki mellre akar hízni, annak a hasára, és fenekére megy általában inkább, míg aki a hasából, fenekéből akar fogyni annak meg a mellmérete lesz kisebb először....
2014. jan. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!