Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek mi a legszexibb dolog egy férfiban?

Figyelt kérdés

Külsőségekre gondolok. Mi az, amire abszolút beindultok? Mondjuk borosta, ádámcsutka meg ilyenekre gondolok.

Én személy szerint megőrülök a barna haj-kék szem párosításért, a borostáért, a borzolható össze-vissza álló hajért, meg a gödröcskékért. :D És ti? Kíváncsi vagyok.


2014. jan. 19. 18:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Pont ilyen a szerelmem amit leírtál és számomra ő a legszexibb férfi:)
2014. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Uuu, tényleg, a V-t kihagytam. :D

Gödröcskék alatt ezt értem:

[link]

Nem tudom mik ezek, de piszok jól néznek ki.

2014. jan. 19. 19:11
 13/18 anonim ***** válasza:
A szép haj!
2014. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Viharvert" kinézet. Tehát a "mindig van valami dolgom, nincs időm a külsőmre figyelni, de mégis szexisten vagyok". Magas, nem izmos de nem dagi/sovány, pocakkal, szőrösen, esetleg szemüveg, egyedi stílus. Tehát olyan művész típus.

16L

2014. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Egy dús haj, amibe jól bele lehet túrni.. Na az, igazán klassz dolog.:) Meg a borosta is szexi, ha jól áll a pasinak, és imádom a sokatmondó, őszinte tekintetet, főleg, ha barna vagy kék a szem. :D

Meg a sportos, izmos alkat is bejön. :)

2014. jan. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Imádom ha egy pasi lejjebb hordja a nadrágját a kelleténél, persze nem azt mondom, hogy a térdéig húzza le, mert az már ízléstelen.
2014. jan. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nekem többek között a szerelmem háta és a nyaka. annyira férfias és izmos. na meg persze azok a nagy és vastag ajkai ..aajjjj de hiányzik :(
2014. jan. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Uhh, a vastag ajkak nem jönnek be. :/
2014. jan. 19. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!