Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátom nem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom nem olyan régóta járunk de zavar egy dolog vele kapcsolatban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval a fiú 18éves én 15 de egy magasak vagyunk. Engem kicsit sem zavar de nemtudom, hogy ôt zavarja-e mert ezt mindig mondogatja, hogy kicsi meg, hogy azért fogom dobni mert alacsony.

mit tegyek? Szeretem és nemakarom dobni de folyton ezt hajtogatja, hogy dobni fogom. Az alacsonysága egy betegségébôl adódik de engem ez sem zavar mert én szeretem és remélem ô is. Mit mondjak vagy tegyek, hogy érezze, hogy nemérdekel a magassága mert nem a magassága a fontos hanem ô? :/ Segítsetek légyszi :/


2014. jan. 10. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
vegyél fel magassarkút >:D
2014. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok az alacsony hanem a barátom.

És ôt zavarja hogy alacsony. Engem kicsit sem zavar.

2014. jan. 10. 12:03
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, köszi felfogtam elsőre is :D
2014. jan. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ültesd le, mondd el a szemébe, hogy nagyon szereted, hogy nem érdekel a betegsége, meg hogy nem magas, és ezért nem szakítanál vele. és mondd meg, hogy azért viszont igen, ha állandóan ezeket a hülyeségeket szajkózza. hidd el csak abbahagyja ezután:)
2014. jan. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele, hogy sokkal jobban zavar,m hogy állandóan ezt mondogatja, és hogy nem hisz neked, hogy nem érdekel és úgy szereted, ahogy van.


Nekem is van egy "defektem", kezdetben én is mondogattam a barátomnak, hogy milyen nyomi vagyok és nem értem, hogy miért van velem, aztán rájöttem, hogy ha tényleg szeret, ezzel fogom az őrületbe kergetni, azóta csak még jobban szeretem/tisztelem, hogy őt tényleg nem zavarja.

2014. jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :))))
2014. jan. 10. 12:13
 7/7 Mr. Truth ***** válasza:
30%
15 évesen nem érdemes ilyennel törődni mert úgysemvagytok együtt hosszú ideig.
2014. jan. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!