Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Üvegezésnél 13-14 éves korban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üvegezésnél 13-14 éves korban meddig mehetünk el, miket lehetne csinálni?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy csók, stb. :) Eddig nem igazán volt semmi "extrém" csak arcrapuszi meg ilyenek de most továbblépnénk. :)


Haverokkal szoktunk üvegezni, viszont valamikor karácsony és szilveszter környékén csak 4-en leszünk, két lány és két fiú, tudtom szerint egyikünknek sincs barátnője vagy barátja (úgyértemhogyúgyértem) :)


Ötleteket (is) várok!


2009. dec. 3. 00:33
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Az üvegvisszaváltóig simán elmehettek!
2009. dec. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Amihez kedvetek van és nincs köze a szexhez, az mind okés.
2009. dec. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Hát 14éves kor alatt bünteti a törvény a szexet, szal csak ésszel.

De nem tudom a törvény szerint mi számít szexnek.

2009. dec. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Szertintem a hetedikesek és a nyolcadikosak mindig is együtt voltak már az én időmben is. és nem hiszem hogy érdekli őket a törvénykönyvetek.
2009. dec. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

00:57-es vagyok.


Örülök neki csak, hogyha kiderül mitörtént ott és rosszfülekbe jut el, akkor irdatlan nagy szopás. Valamelyik ifjú titán a javítóba kerül egy ütősre sikerdett buli miatt. történt már ilyen nem is egyszer.

2009. dec. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

hátnemtudom az üvegezés egy kortalan dolog bármit lehet kb két hete játszottam utoljára és minden volt mi szem szájnak ingere 10-en voltunk 14 évestől a 23 évesig szóval elég jó buli volt:):):)


és hogy mit lehet...határ a csillagos ég

2009. dec. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A határ nem a csillagos ég. Valóban bünteti a törvény a szexet 14 év alatt. Az önmagában, hogy üvegeztek nem probléma, mi is csináltuk, mindenki cisnálta.

Szerintem az arcrapuszi, csók, arc simogatás, nyakcsók, ilyesmik beleférnek. Szóval minden amihez nem kell levetkőzni. Ezt szerintem midnenképp tartsátok be, mert könnyen megüthetitek a bokátokat egy 13 évesen elkövetett hülyeség miatt.


F/21

2009. dec. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

pont ennyi idős vagyok és hat mi is szoktunk üvegezni:D

osztállyal...mi azért a arcra puszinál tovább megyünk de nem sokkal:D

vagyis csók ..meg kül dolgok imitálása...kb ennyi ..

2009. dec. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ötlet: lehet azt is, hogy valakinek mondjuk a válláról kell kicsit "lenyalni" vmit...pl. joghurt :D :D
2010. júl. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!