Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert miert ernek a ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert miert ernek a ferfiak szemeben tobbet az olyan csajok, akik ducik voltak es utana esetleg 10-15 kg-ot leadtak?

Figyelt kérdés
Persze elotte is ismertek egymast, mig a csaj duci volt
2014. jan. 19. 20:25
 1/7 Mr. Truth ***** válasza:
100%
Mert a csaj elérte amit akart ergo van benne kurázsi.
2014. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem érnek többet, csak a nők képzelik be mindig hogy valamiért kevesebbek a másiknál.
2014. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Mert van kitartásom. :) Gimiben rajtam is volt jó 20 kiló felesleg, egyetemre leadtam. Nem csak, hogy nagyon dögös lettem, de bizonyságot tettem arról is, hogy bármire képes vagyok ha akarom, ezáltal megjött az önbizalmam sincs. És ez a férfiaknak imponál. :)
2014. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*is
2014. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na jó, azért az tényleg becsülendő ha egy kis húsgombóc tesz az egészségéért, és lefogy 10-20 kilót. Már ha ezt ésszel, és sporttal teszi, ez kortól nemtől függetlenül jó pont mások szemében.
2014. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
mit miert?te mit teszel azert hogy jobb legyel?mast kritizalsz?
2014. jan. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy többet ér valaki? Hmm. Nem nem hiszem, becsülendő a dolog, le a kalappal az előtt aki hasonlót véghezvisz, de hogy értékesebb lenne az kétlem. Van kitartása, de ettől még ugyan úgy lehet buta, bolond, egoista stb.
2014. jan. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!