Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Inkább egy értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Inkább egy értelmes lány, akinek nincs olyan jó teste, stb, vagy álmaitok csaja 10-es IQ-val?

Figyelt kérdés
Nehogy írjatok privátot! :D Fiú vagyok. Csak érdekel a véleményetek.
2014. jan. 19. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Első.
2014. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nyilván az első.
2014. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az előbbi.
2014. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha a kettő közül muszáj, akkor az előzőt. De inkább a helyeske és értelmes lányok híve vagyok. Hosszútávon nem lehet mit kezdeni egy ostoba lánnyal.
2014. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

is-is

közepes csaj, közepes IQ val

2014. jan. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a buta lányok csak szexuális kielégítésre valók férfiak számára, másra nem többek.

De egy jó testű lány is lehet értelmes persze.

Mondjuk nekem kifejezetten nem a bomba testűek tetszenek, lényeg hogy az arca szép legyen :)

2014. jan. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az első. De csak miután megdugtam álmaim csaját.:D
2014. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Igazából...attól is függ mennyire nincs jó teste, ha semennyire nem vonz, akkor lehet akármilyen értelmes.


Nálam meg amúgy is a figyelmesség, törődés jön be, egy 10-es IQ-jú lány is lehet érdeklődő, kedves velem :D

2014. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 ASOT ***** válasza:
100%

Bocsássa meg nekem a világ de szeretem a jótestűcsajokat! Bocsássa meg nekem a világ de a 8-asnak igaza van bizony.


Lehet akármilyen tündibündi szende iq bajnok értelmes lány ha nem tetszik ha nem vonz.

2014. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én is egyetértek a 8. válaszolóval.
2014. jan. 19. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!