Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Beleszerettem a legjobb barátnőmbe, és az a gond hogy én is lány vagyok :' ( Mit tegyek? Értelmes válaszokat kérek . :' (

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 14:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
csókold meg.. vagy felejtsd el.. írhatnál több infót is
2013. aug. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

már kisebb korom óta érzem hogy valami nincsen rendben velem. Anyukámnak mikor kicsi voltam el is mondtam de ő ezt szerintem úgy fogta fel hogy ; 'ó hát még kicsi,majd változik' :) De nem. nem változott semmi. És ezt a témát már nem is mondom neki,félek felhozni.

Van egy lány akibe pontosan 7 hónapja és 1 napja fülig szerelmes vagyok. Ő a legjobb barátnőm. És ő ezt nem is tudja,félek hogy emiatt megromlik a barátságunk és elveszítem. Bármennyire is akarom hogy elmúljon nem múlik,csak szenvedek miatta. Volt 1-2 olyan mondata hozzám amiből le lehetett szűrni hogy kicsit több mint barátság.

De nem lett semmi se. Fel sem merem hozni.

:'( :( És nagyon de nagyon fáj meg rossz. Mert szerelmes egy fiúba és nekem lelkizik,miközben én meg őt szeretem :'( :(

2013. aug. 16. 14:31
 3/23 anonim ***** válasza:
próbáld meg neki elmondani valahogy, vagy tereld afelé a szót, hogy ő mit szólna hozzá. derítsd ki, hogy egyáltalán érdeklik-e a lányok úgy. sok sikert.
2013. aug. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 barbara12345678910 válasza:
nekem is van egy baràtnőm aki belémszeretett csak nyugottan beszélgess vele hivhatod cicànak vagy stb olyan mint ha csak viccelődnétek
2013. aug. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Naphelm : majd megfogadom a tanácsodat. Köszönöm.

Barbara: Tényleg ? És neked bevalotta? Hogy fogadta? Benned is van egy kicsi ferde hajlam? Vagy csak simán elfogadtad mert barátnőd?

Fuhh..hát szoktuk egymást úgy hívni. És amikor megölel,én meghalok :$ :'(

2013. aug. 16. 14:39
 6/23 A kérdező kommentje:
Elírtam bocsi : Nephalem * :)
2013. aug. 16. 14:44
 7/23 A kérdező kommentje:
További válaszokat segítséget kérek :'(
2013. aug. 16. 14:50
 8/23 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:

Ne gondold, hogy lányok között ez ritkaság, legalábbis a biszexualitás elég gyakori. Ha valóban barátnőd, akkor mindenképpen megért, legfeljebb megmondja, hogy ő nem szeretné, de akkor legalább biztosan tudod, és maradhat "csak" barátnőd.

Másfelől ha félsz direktben feltenni a kérdést, gondolkozz egy kicsit, próbálj kitalálni valamit, ami erre vezeti a témát. Pl. most az jutott eszembe, hogy ha úgyis sokszor beszél arról a bizonyos fiúról, akkor látszólag ártatlanul jegyezd meg, hogy milyen szívesen lennél annak a fiúnak a helyében, vagy hogy te biztosan nem utasítanád vissza, vagy ilyesmit. Hidd el, sokkal kevésbé ciki, mint azt gondolod.

2013. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm :(

További válaszokat várok még, de legfőbbként olyat aki volt már hasonló helyzetben mint én. Vagy akinek a barátnője mondott már ilyet. :(

2013. aug. 16. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!