Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan gondolhatja velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolhatja velem, vagy csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel már több mint egy hónapja beszélgetünk neten. Eddig gyakrabban, de mostanában naponta ha váltunk pár üzenetet (de mondjuk nem csak 1-1 szót lök oda nekem, hanem 'részletesebben' számol be nekem mondjuk a napjáról, meg engem is kérdezget). De akkor is, néha csak egész nap ennyi az összes beszélgetés, mert aztán nem elérhető. Lehet, hogy elfoglalt, mert egyetemista (nem is könnyű szakon), de akkor is szánhatna rám igazán pár percnél többet, ha akarna valamit tőlem. 1-2 héten belül szeretnénk először találkozni. Ő elmondta, hogy szeretne tőlem barátságnál többet is. Nem vagyok netfüggő, én is sokat tanulok és nem lógok fent neten egész nap, de szeretnék vele annyit beszélni, mint az elején, vagy legalábbis többet pár szónál. Ezt elmondjam neki is? Nem fog hisztisnek tartani esetleg? Egyszer már mondtam neki 2 hete kb, mikor nem beszéltünk pár napig. Azután írt is többet, de mostanában megint alig beszélünk. A fiú 22, én 17. Ha azt mondom neki, hogy írjon, vagy hagyjuk inkább ezt, akkor rosszul esne neki? Vagy hogy mondjam neki, hogy ne hanyagoljon ennyire el, ha akar valamit tőlem? Állítólag vett egy ékszert már nekem, mert mióta beszélünk, azalatt ünnepeltem a szülinapomat.
2014. jan. 19. 21:19
 1/8 A kérdező kommentje:
A kérdésben két 'velem' lett, bocsánat!
2014. jan. 19. 21:21
 2/8 anonim ***** válasza:

"Állítólag vett egy ékszert már nekem, mert mióta beszélünk, azalatt ünnepeltem a szülinapomat."


Vett egy ékszert, de nem adta oda? :D

2014. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kb 70 kmre lakunk egymástól, de le is írtam, hogy ELŐSZÖR találkoznánk.
2014. jan. 19. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem mennék bele távkapcsba. 24F
2014. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A kérdésre szeretnék választ, nem véleményezést, köszi.
2014. jan. 19. 21:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Oké. A válasz: úgy gondolom, hogy meg akar húzni, de nem akar komoly kapcsolatot.
2014. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Eddig hányszor találkoztatok ? Élőben milyen volt?

Azt a szülinapos írâst nem értem..

2014. jan. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne vállald be a távkapcsolatot. Èn mindig beleesek ugyanebbe a hibába, neten megismerek valakit, ràjövök, hogy ő a másik felem, aztán kínlòdás van, mert ritkán látjuk egymást. Keress valakit közelebb. Hosszú távon jobban jársz. Mellesleg ha nem is szán rád sok időt... Ne vágj bele. 18/L
2014. jan. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!