Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Ha igazan szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ha igazan szerelmesek vagytok egy lányba, akkor szoktatok róla képzelegni?

Figyelt kérdés
Szexuális értelemben...hogy elképzeled milyen lenne ruha nélkül, milyen lenne, ha lefeküdne veled?? Ha esetleg ilyen értelemben nem is, de sokat gondolsz a lányra? :)

2014. jan. 20. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Én még nőként is tudom, hogy a férfiak nem csak azokról fantáziálnak, akibe szerelmesek, hanem konkrétan a legtöbb nőről...
2014. jan. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valójában amikor SZERELMES vagyok, csak azon a lányon jár az eszem. Egyébként meg bármelyik nőre tudok úgy gondolni, HA akarok.


22/F

2014. jan. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Én nagyon szeretem a párom, de a fantáziám általában máshol jár!

Ez azért van, mert a párom megkaphatom, de a fantáziám az nem kaphatja meg az illetőt!

szóval semmi pénzért nem csalnám meg a barátnőm!

2014. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha szerelmes vagyok akkor sokat gondolok rá, nem szexuális téren. Úgy is, de akkor inkább olyan helyzetben, ahol velünk van mégvalaki :D De ha vele vagyok akkor sokszor elképzelem meztelenül :)
2014. jan. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerelmes vagyok, de még nem vagyok együtt a lánnyal, akkor inkább romantikus dolgokat szoktam fantáziálni róla. A szexuális fantáziák később jönnek, ha már kialakul valami, ha kialakul valami. Szóval nem, szexuális értelemben nem. Viszont éjjel-nappal rá gondolok. A mosolyára, milyen lehet hozzá bújni, hogy milyen lehet vele beszélgetni, ilyen-olyan élethelyzetet megélni, akár egy egyszerű bevásárlást, vagy akármit.


Nem tudom, más fiúk is így működnek-e, csak a magam nevében beszélhetek...

2014. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. jan. 20. 17:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha gondolok rá, akkor csak ilyen értelmeben. Nem találgatom, hogy milyen lehet, mert tudom. Különben nem vagyok szerelmes sem :-)


F27 Welcome to Reality.

2014. ápr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerinted a szerelem miről szól? Nincs az az ember aki ne fantáziálna róla. Na persze egy 12 éves például nem igazán fog.
2014. dec. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes vagyok egy lányba,akkor ő jár az eszemben és akkor más lány nem is érdekel. Én sem szexuális dolgokról szoktam ilyenkor fantáziálni,hanem pl. csak h együtt alszunk,vagy elmegyünk kirándulni vagy akármi. Szóval én is hasonlóan működök mint az 5-ös válaszoló..:)


21f

2014. dec. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!