Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes egy agressziv lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy agressziv lánnyal családalapitáson gondolkodni?

Figyelt kérdés

Már kibirhatatlan amit csinál folyton nekem támad pedig nagyon szeret csak hát ilyen kis agressziv


A multkor talált egy üzenetet a telefonomba ami neki nem tetszett és ahogy aludtam a fejembe vágta a telefont.

(Az üzenetbe semmi rossz nem volt csak félreértette)


Mit tegyek?



2014. jan. 20. 16:32
1 2
 1/11 Galaxis. ***** válasza:
Papucs :D
2014. jan. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha tovább maradsz vele, már nem lesz mivel családot alapítani:D
2014. jan. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem mert a gyerekedet is agyonüti ha 6 helyett 6:10re ér haza
2014. jan. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Már eleve az egy szakító ok, hogy nézelődik a mobilodban... Az agresszivitása alapján meg rohadt primitív és nem tudja kezelni az indulatait, nem anyának, de nem is barátnőnek való!!

19L

2014. jan. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem és nem! Ha nem tud uralkodni az indulatain, akkor lapát!
2014. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lapát. Bajlódjon vele akinek hat anyja van.

egy féltékeny hülye pitscha az ilyen. Ebből lesz a házisárkány, aztán pár év múlva azon kapod magad, hogy ha az engedélye nélkül mennél el sörözni a haverokkal akkor sodrófával fog otthon várni, és ha csak egy gyanús hajszálat is meglát rajtad neked esik.

Arról meg ne is álmodj, hogy esetleg női barátaid legyenek és ne féltékenykedjen női kollégákra.

Sürgősen ki kell rúgni, vagy le kell törni a szarvát. Ha az utóbbiba kezdesz számolj azzal, hogy ő hagy el. De akkor az magától oldja meg a problémát. De ne hagyd magad, mert hamar szőrös mamusz leszel.

2014. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pörgőrúgás!
2014. jan. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nagyon különbözik a temperamentumotok, akkor nem illetek egymáshoz.


Mondjuk nekem az a tapasztalatom, hogy a jó nők általában több mindent megengednek maguknak, mint a szolidabb csajok.


A versenylovak is sokkal hisztisebbek, mint igavonó társaik, tökre tudatosan tudják hogy megengedhetik maguknak, és így sem készítenek belőlük kolbászt :)

2014. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Probáltam már szakitani nem is egyszer de nem megy...nagyon szeretem.
2014. jan. 20. 16:49
 10/11 anonim ***** válasza:

"A versenylovak is sokkal hisztisebbek, mint igavonó társaik, tökre tudatosan tudják hogy megengedhetik maguknak, és így sem készítenek belőlük kolbászt :)"


Az ilyen lovakkal én megnézetném A keresztapa első részét. :)

http://www.youtube.com/watch?v=q2CX20bBNJE

2014. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!