Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hentai, amiben nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hentai, amiben nem bizarr témájú szex van?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanokra, hogy polipok teszik magukévá a lányokat, vagy nő a farka egyre jobban a csávónak miközben szexuális kapcsolatot létesít valakivel (Discipline)? És lehetőleg olyan, ami húzza a szex eljövetelét. Tehát először csók, utána petting, aztán szex. Kb. olyan módon mint az ecchikben, mert az ecchik témája jó, csak ott semmit nem mutat..legalábbis olyannal, ami mutatna még nem találkoztam. Tehát olyan kellene, amiben természetes szex van, nincsenek űrlények, meg egyéb hülyeségek, és van valami története annak, hogy elcsábítják egymást. (KissXSis pl. nagyon jó, csak nem mutatnak benne semmit..ilyesmire gondolok)

2014. jan. 20. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán ez jó lesz.

[link]

2014. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem. :)
2014. jan. 20. 21:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Yosuga no sorát nézd meg szerintem, az ugyan nem hentai, viszont annyi a különbség hogy itt nem cenzúrázzák a nemi szerveket, hanem meg sem mutatják, viszont teljes szex jelenetek vannak benne és a története is jó szerintem.
2014. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!