Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a főiskolai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a főiskolai tanáromba. Hogy tudnám titkolni előtte?

Figyelt kérdés

A következő félévben heti 2 előadás lesz vele, és félek, hogy rám lesz írva hogy majd' megőrülök érte. Oké, visszafogom magam igyekszem közömbösen nézni rá, de nagyon szerelmes vagyok, nagyon oda vagyok érte és félek nem fog sikerülni.

Hogy titkoljam? Hogy ne olvadjak el, ha kedves velem vagy hosszan rám mosolyog? Ha nagyon megnéz, mindig elvörösödök. Ez is nagyon idegesítő. Hogy "kapcsoljam" ki ezeket a testi jeleket, hogy érjem el, hogy ne vegye észre rajtam a szerelem jeleit?

Előre félek, nem tudom hogy bírom ki, heti kétszer másfél órán át, hogy ott lesz előttem és nehéz lesz koncentrálni. :(

Ötletek? Segítsetek kérlek!!



2014. jan. 20. 22:22
 1/4 anonim válasza:
53%
Először is meg ne próbálj vele össze jönni, mert azt a tanárt ilyen miatt kirúghatják, mert még csak diák vagy és a törvény ezt mondja ki. Próbálkozz olyannál akinél esélyed is lehet.
2014. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már előadás, akkor nyilván ott van másik 100-200 ember. Szerintem pont leszarja mit csinálsz. Maximum ülj hátrébb pár sorral, ha nem bírod ki, hogy ne a padon kéjelegj. Odáig talán nem lát el.
2014. jan. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, ülj a hátsó sorba, valahova legbelülre.
2014. jan. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2es de köcsög vagy :D:D
2014. jan. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!