Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szerelmes vagyok. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ildiko1996 kérdése:

Nagyon szerelmes vagyok. De sajnos csak szex van köztünk. és nem tudom hogyan tudnám elérni azt h belém szeressen?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb sehogy.
2014. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Írj! Hol laksz?
2014. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már az elején kiderült,hogy csak szexre kellesz,nem hinném,hogy ez könnyen változni fog.
2014. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem szeretett beléd akkor nem is fog.
2014. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hát ha csak szexeltek akkor kétlem,hogy bármit tudnál tenni, hogy emgszeressen, ha magától nem szeret akkor nemtudod ráeröltetni magad.

Gondolom rajta nem látszod semmien jelét, hogy vonzodna máshogy is irántad.

Max probáld meg, hogy megmondod neki,hogy te többet szeretnél ennél és ha ő nem akkor felejtsen el,mert te nem akarod, hogy ő csak kihasználjon téged.

Mert gondolom neked nem a legjobb, hogy lefekszel vele, de mást nem csinálhattok,romantikus dolgokat.

2014. jan. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pesten lakom.
2014. jan. 20. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!