Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktátok érezni a kölcsönö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktátok érezni a kölcsönös vonzalmat a szemkontaktusból?

Figyelt kérdés
Vagy inkább úgy teszem fel, hogy lehet e érezni? Olyan esetre gondolok, hogy egy olyannak néztek bele hosszan, mélyen a szemébe akivel pl nem beszéltetek (de bejön az illető) De az eset többször is megismétlődik (nem csak ha egyszer az utcán találkoztok vagy valahol) Volt már ilyen? Esetleg lett több is belőle?

2014. jan. 21. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam szinte ez az alapja, hogy kezdek e egy nővel vagy sem.
2014. jan. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igem:)
2014. jan. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 PearlDiver ***** válasza:
Így kezdődött, néhány nagyon mély pillantás és 1 héttel később összejöttem a kedvesemmel!
2014. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én mindig úgy voltam, hogy rá sem mertem nézni a fiúkra szégyenemben, viszont amióta kezdtem érdekelni azt a srácot, aki nekem régebb megtetszett, ha találkozunk, ösztönösen nézek rá, és ugyanígy keresem a mély szemkontaktust is. Valahogy nem is jut eszembe, hogy félnem kéne, vagy hasonló. :) Igaz, hogy általában szomorúságot látok benne, de akkor is vonzónak találom. Sajnos egyelőre nem lett belőle "több".
2014. jan. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 pixie.cute ***** válasza:
Igen, én tudom miről beszelsz. :) A szem a lelek tükre, ahogy a mondás tarja, s ha valakinek tetszel lehet látni a szemen is.
2014. jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, főleg ha mosolyog:)
2014. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen,nem tudtam tartani a szemkontaktust,mert féltem :)
2014. ápr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!