Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi érezhet vonzalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Egy férfi érezhet vonzalmat olyan nő iránt, akit már évek óta ismer, de addig közömbös volt a számára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom, hogyan lehetne ezt jól megfogalmazni. Nem is tudom általánosítva elmagyarázni, szóval mondom a történetet. Én vagyok a lány, és már évek óta szerelmes vagyok egy férfiba, de csak távolról, nem sok közünk volt eddig egymáshoz. De most meg lehet, hogy hamarosan "elveszítem", de már így is annyira körülötte forog az életem, hogy egyszerűen szükségem van rá, bármekkora nyomoréknak is tűnök most ez miatt. Nem akarok drámai lenni, de tényleg nem akarok, és nem is tudok nélküle élni. Viszont biztos vagyok benne, hogy ő semmit nem érez. Ezen tudnék változtatni, vagy így már nincs is esélyem, ha eddig nem kezdett vonzódni hozzám?

Hogyan próbálkozhatnék nála úgy, hogy azért ne legyen egyértelmű, hogy akarok tőle valamit? Hogyan viselkedjek vele?


Könyörgöm, segítsetek, ennyire elveszettnek még soha életemben nem éreztem magam.


2013. dec. 5. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
semmit sem mondtál a pasiról
2013. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

fogadj el egy jótanácsot: ha ő nem foglalt, nem házas és te sem, akkor ne vacakolj, ne szomorkodj, ne nyűglődj, mondd meg neki mit érzel iránta. nincs veszteni valód! ha nem veszi jó néven a dolgot, akkor legalább tisztában leszel mindennel, és át tudod értékelni az egészet magadban. hidd el, az elutasítás nem fáj olyan sokáig, mint egy reménytelen szerelem, ami felőröl!!!

ha vevő a dologra, akkor meg tök jól jártál.

egy a fontos: ne legyél gyáva, mert így csak szenvedni fogsz tovább...

sosem fogos megtudni, hogy volt-e esélyed, ha nem lépsz!!!!


ó, bár megtehetném én ezt, amit tanácsoltam!:( Ha te megteheted, ne várj!

2013. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazából őt csak dicsérni tudom, talán elfogult is vagyok.

Nagyon intelligens, humoros, világlátott, jóképű, és sajnos a nők bomlanak utána. :( De ezeken kívül én még nagyon kedvesnek és segítőkésznek ismertem meg. Igazából rosszat nem is tudok mondani rá, talán azt, hogy a pletykák szerint eléggé iszákos és "csajozós", amiknek a hallatán először csalódtam benne, de már minden hibájával együtt szeretem.

2013. dec. 5. 20:53
 4/7 A kérdező kommentje:

2. válaszoló!

Köszönöm a tanácsot!

Hát, az biztos, hogy nem házas, de nem vagyok biztos abban, hogy nem is foglalt. :( És sajnos én sem vagyok annyira könnyű helyzetben, hogy csak hipp-hopp bevalljak neki mindent. Gyáva is vagyok hozzá, meg szerintem halálra rémülne, és elijeszteném. Hiszen ő nem szeret, biztos, hogy elutasítana. Inkább azt szeretném elérni, hogy ő maga is megszeressen, vagy legalábbis vonzódjon hozzám, hogy abból már kialakíthassak valamit.

2013. dec. 5. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:
azt elérni, hogy szeressen, vonzódjon, nem könnyű. vagy van szikra vagy nincs, azért esély van, nem mondom, hogy nincs, de azt sem tudod messziről megoldani. valamit lépned kell.
2013. dec. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Milyen lépésre gondolsz? Soha nem "udvaroltam" még férfinak, nem tudom, mi az ami még nem tolakodó.

2013. dec. 7. 10:57
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem simán hívd el valahová, kávézó, cukrászda, ahol te érzed magad otthonosan, vagy mit ő szeret (ha sör, akkor egy rendesebb sörözőbe). ha igent mond, már felcsillan a remény, és legalább kiderül, hogy mennyire vevő rád.
2013. dec. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!