Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Cinkes ha valaki szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cinkes ha valaki szeret biciklizni, és sokszor közlekedési eszköznek is használja?

Figyelt kérdés
csajok ti mondtok erre? le nézitek azt a pasit aki nem kocsival,motorral jár hanem biciklivel? 19/f
2009. dec. 3. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért néznék le ezért bárkit is. Én örülnék, ha néha a barátom feneke alól ki tudnám húzni a kocsit, és biciklizne, vagy sétálna inkább. Én imádok biciklizni. Amikor tehetem, biciklizek. A legjobb sport. Kár, hogy most nincs biciklim a kollégiumban. De minden hétvégén elmegyek egy túrára. :-) Nehogy felhagyj ezzel az életmóddal. Ha egy lánynak nem tetszik, akkor nézzen más fiú után. De nem hiszem, hogy egy normális lányt ez zavarna, sőt.
2009. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
annak örülök.nem akarom abba hagyni mert szeretek bringázni, főleg a hegyekbe. köszi a választ :) Azt még megkérdezhetem, hogy milyen bringád van?
2009. dec. 3. 15:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. :-) Mountain bike. Szép rózsaszínes-lilás. Pedig nem szeretem sem a rózsaszínt, sem a lilát, de ez jól néz ki. Hauser váz, shimano váltó (3X6 sebesség). Vagyis hát ezek vannak ráírva. :-) Nem értek hozzá egyáltalán. Szüleimtől kaptam, boltban azt mondták nekik, hogy ez jó lesz nyúzni. Én szeretem, bár az ülést előbb-utóbb lecserélem, mert kényelmetlen, csak hát idő és pénz kérdése minden.
2009. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én barátom mindig mindenhova biciklivel jár és én is bringázok ha van időm ja és engem egyáltalán nem zavar sőt nem hiába van olyan jó segge:D:P 17L
2009. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

Mjad akkor vagánykodj ha betekersz a gyárba lehúzod a 12 órát EGÉSZ HÉTEN és aztán hazatekersz tíz kilométert. Mert nálunk van aki így csinálja.

Ne a tíz kilométert figyeld hanem a 12 óra a után aza kulcsszó.

2009. dec. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
te milyen 10 kilóméterről beszélsz ember? xD és hogy jön ide a vagánykodás? kicsit elnéztél valami de sebaj
2009. dec. 3. 16:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Biciklin szoktál szeretkezni, vagy ez mióta tartózik bele a Szerelem/Szex kategóriába?!
2009. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Már csak az akérdés, hogy ő minek tekinti a bicikli, ha nem közlekedési eszköznek? :D
2009. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát Szexuális segédeszköznek!
2009. dec. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs ebben semmi cinkes. Én is cangával közlekedek mindenhova, még télen is ha nincs olyan hideg. Egészséges, jobb mint néha gyalog-galopp közlekedni. Meg legalább nem vagy időhöz kötve (busz).


20/F

2009. dec. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!