Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éljem túl a Valentin napot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljem túl a Valentin napot?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Minden osztálytársamnak van pasija / csaja és minden nap az orrom alá kenik, hogy nekem nincs. Ne értsetek félre; én még fiatalnak tartom magam, de eléggé szarul esik, amikor Valentin napkor az orrom alá kenik. Ilyenkor még rosszabbul esnek a bántások. Mit tegyek?
2014. jan. 21. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Az hanyadika is?

Amúgy tojd le. Vegyél magadnak csokit. :) Mi ezt csináltuk. Valami meglepi...vajon kitől jött? Awh. De szeretlek. És puszi a csokira. Cupp. :P

2014. jan. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Úristen micsoda gondok

képzeld 15 vagyok és lesz.r.m hogy nincs pasim, azt is hogy ezzel szekálnak. Akadna srác, akinek kellek de nincs rá igényem.

2014. jan. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem olyan régóta tudom hogy egyáltalán mikor van Valentin nap de csak azért mert olyankor a csapból is ez folyik.
2014. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Amúgy azért, mert lenéznek és szinte kiközösítenek.
2014. jan. 21. 20:03
 5/9 anonim ***** válasza:
kenj inkább egy zsíros kenyeret (sült krumplival)
2014. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

figyeljél 13 évesen ez ne zavarjon téged. Én 13 évesen nem is agyaltam még a csajokon jó már kezdtek érdekelni a lányok akkor is pedig nem tegnap voltam 13 éves, de kevésbé mint most.


Nekem így 21 évesen ez még rosszabb, elhiheted.

Tudod nehezen ismerkedő típus vagyok, nehezen találok magamnak barátnőt, persze barátkozok lányokkal de mindig szinte a barátzónába kerülök, és ez elég rosszul esik hogy semmi esélyt nem kapok.

Elmondom neked én karácsony előtti időkben éreztem magam igazán pocsékul amikor a velem egykorú párok mászkáltak kézen fogva és ölelkeztek meg amikor a karácsonyi képeiket láttam meg facebookon hát az már tényleg kiborított teljesen. És ez megy már nálam 2 éve eddig nem nagyon érdekelt elfoglaltam magam, de mindig ez van minden nap ha meglátok egy szép lányt és rám sem néz, ha meglátok szerelmes párokat főleg a korosztályomból mindig elkap az érzés hogy én még soha sem éltem ezt át.

Amikor egyik haverom becsajozott mondanom sem kell hogy ő jól néz ki de nehezen csajozik ő is, nagyon nem is foglalkozik az üggyel ha azt nézzük, sőt ő neki az otthonülés az egyetlen hobbija a gép előtt, de amikor megtudtam hogy van barátnője hát akkor teljesen kiborultam hogy ő aki nálam is kevésbé volt erre kiéhezve mégis hamarabb talált magának szerelmet.

Őszintén szólva a valentin nap engem teljesen hidegen hagy nagyon ne vonz ez a külföldi ünnep bár így is meglesz a pocsék érzés hogy a munkahelyemen is mindenki rá lesz akadva erre a témára, én meg majdnem az egyetlen ember leszek aki ehhez nem tud hozzászólni semmit elég pocsék lesz, de maga az ünnep nem éreztet velem semmit, magányos vagyok minden nap szinte minden órába ezt érzem már a munkám sem köt le úgy hogy ne gondolja erre, legalább 2-3 órán keresztül. És egyik jó haverom is ezt dörgöli az orrom alá időnként hogy neki van nője nekem meg nincs hát ezen néha kitudok ám adni, de tudom hogy csak hülyéskedik de tudom milyen érzés ez.

És ha te is kb ilyen idősen éled át azt hogy nincs senkid és már szeretnél párt magadnak akkor már jogosabb lesz az érzésed mint most. Egyenlőre örülj hogy még ilyen fiatal vagy és még élvezd ki az életed a hobbiddal, elfoglaltságokkal.

2014. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25 évesen, úgy hogy 7 éve nincs senkim, magasról lesz@rom a valentin napot. Ha lenne valakim, akkor se ünnepelném. nem is tudom hanyadikára esik.
2014. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6. Az regényxdd
2014. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahogy az összes többit is.

Gyerek vagy még (magyarul ne halj még bele a nagy magányodba, kicsit korai lenne), törődj a tanulással, a kreativitásoddal, barátaiddal, ez a normális. Ja, és önértékeléseddel is foglalkozz többet, szerinted tényleg a hülyék véleményére kell adnod, attól lesz jobb az életed? :)

2014. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!