Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes? Mármint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes? Mármint mit tegyek? .

Figyelt kérdés

Hát van egy évfolyamtársam akiért nagyon oda vagyok, régen amikor megismerkedtünk minden rendben ment és nem is gondoltam,hogy beleszeretek....de aztán egy veszekedés után kezdtek változni az érzéseim és beleszerettem....azóta a beszélgetéseink megváltoztak és egyre kevesebb időtartalmú lett, és karácsony óta viszont nem is beszélünk, vagy nagyon ritkán és akkor is olyan feszült az egész....ma meg már nem köszönt se, de mondjuk szemeztünk egyet...én ezt nem tudom kezelni, nem tudom mit csináljak...érdemes elmondani az érzéseim? vagy egyáltalán hogy hozzam vissza a beszélgetéseket?

Köszönöm előre a normális válasszokat


2014. jan. 21. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki mit érzel az a legtisztább :)
2014. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és van rá esélyem, hogy érdemes?
2014. jan. 21. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér :)
2014. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát jó, köszönöm, megpróbálom
2014. jan. 21. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!