Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, hogy tetszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akiben 1. , 3. osztályban szerelmes voltam. (Most 6. osztályos vagyok) Pénteken voltunk jégkorizni, és ezt elmondta neki barátnőm, és ő bevallotta neki hogy szeret engem. Nekem ezt nem mondta el, de mikor szívatják velem, akkor sosem tiltakozik, annyit mond: 'Kapd be!!'. Ma megkérte hogy írjon a hátamon. Rárakott egy lapot, és elkezdett írni..(?) Nekem igazából nagyon tetszik már, most hogy így közelebb áll hozzám. Ma véletlenül hozzáért a tenyerem az övéhez, és nagyon lassan, lazán végigsimította, és nem akarta elengedni, lazán megfogta. Én kirántottam a kezemet az övéből. Aztán sarokba szorított egy székkel úgy, hogy magára vette a széket a mellkasára, és a négy lába felém fordult és úgy elvitt a falig, és nem tudtam szabadulni..csak nevetett rajtam. Mindig mikor meglát, vagánykodik a haverokkal. Akkor, ma hozott egyik osztálytársam szotyit, és mindenkinek adott. Tudni illik ,hogy imádja a szotyit. Neki többet adott, mint bárki másnak mert haverok. Nekem elfogyott, és nekem adta az egészet. Aztán: egész nap mosolyog rám... Mondta neki osztálytársam (legjobb barátnőm) ,hogy ha annyira szeret engem, akkor hozzon valamit V14-re (Valentin napra). Azt mondta hogy fog hozni. Szerintetek igazi szerelmet érez?

12/L


2014. jan. 21. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
A "szeret" meg a "tetszik" meg kellene próbálni értelmezni. Nem ugyanaz a kettő. A szeret egészen mást jelent.
2014. jan. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tetszel neki de nem feltétlenül szeret téged nagyon...nemtom erted e
2014. jan. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Először a 8 általánost kéne kijárnod.Egyébként tetszel neki:) ha a haverjai előtt vagánykodik,bizonyítani akarja azt hogy te belészeress azzal hogy ő menőnek tetteti magát:) Szal' tetszel neki,de majd várd ki hogy ő kezdeményezzen:)
2014. jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Pont ezekre a kommentekre vártam:

Először járd ki a 8 általánost.

Vagy például:

Nem ezen kellene gondolkodnod.

Vagy:

Előbb tanulj...


Kösz, nem kérek ilyen komikat. Kitűnő tanuló vagyok, ha nekem van erre időm/energiám ezzel foglalkozni, akkor ezzel fogok!:)

2014. jan. 22. 13:54
 5/7 anonim ***** válasza:
igen,de ezt csak viccnek sütöttem el az elsőt,utánna elmagyaráztam neked :)
2014. jan. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves együgyü kitűnő tanuló! Én nem mondom azt neked, hogy járd ki előbb a nyolcadikat, meg tanulj, mert örülünk, hogy jól tanulsz. Azt viszont megismételném, hogy a szeret szó nem ugyanazt jelenti, mint a tetszik. Elmegyek egy nő mellett, ránézek és tetszik. De ennek köze sincs a szeretethez. Korosztályodra jellemző a probléma felvetése, de csak azt válaszolhatjuk őszintén, amit száz másik esetben is lehet: Jenőke nagyon néz, most Jenőke szeret? Honnan a bánatból tudnánk?? Te valószínűleg a bázakerettyei Nemzeti Teréz Általános Iskolába jársz, én meg mondjuk Mátészalkán vagyok jobbágy. Hát honnan tudnám (én vagy más), hogy Bázakerettyén te tetszel-e Rezsőnek vagy sem? A kérdésnek kb. annyi értelme van, mint hogy "Láttam sietni Bélát a udvarukban. Most akkor kell neki pisilni vagy nem?" Na, ezt is ennyire tudjuk megítélni. Hát honnan tudnánk??
2014. jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elnézést.. Én nem azt kérdeztem, hogy tetszek-e neki, mert ezt már elárulta. "SZERINTETEK IGAZI SZERELMET ÉREZ?" Értelmezd előbb a kérdést. Egyébként írtam részleteket is...:));)
2014. jan. 22. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!