Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiszolgálnak-e a szex üzletbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tugyi11 kérdése:

Kiszolgálnak-e a szex üzletbe 14éveseket?

Figyelt kérdés
.
2014. jan. 21. 22:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, nem kötöszködésből, de:

A 10-es kivételével: dicsérjétek már meg, hogy jaj de ügyes vagy fiacskám, 14 évesen dugsz, de le van sz*rva, mert óvszerrel. Nem? Szerintem nem én vagyok a hülye, hanem reálisan kéne nézni. Ez a mai világ? Ez nem kifogás. Ez a mai szülők hibája. Nem rég találtam egy kérdést, visszakerestem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

Nem én írtam, meg mielőtt bárki írna.

2014. jan. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Senki se bíztatja, de nem a mi dolgunk megmondani neki ezt, hanem a szüleié, az meg, hogy annyit irtunk, hogy legalább a gumira gondol, csak egy szimpla vélemény volt, ebbe semmi biztatás nincs.
2014. jan. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ha lesz fia és 14 éves lesz, akkor tuti veszek neki gumit, hogy lássa, milyen, meg hogy kell feltenni, stb. és közben meg lehet beszélni, miért fontos a használata, meg mi a véleményem nekem a fiatalok szexuális életéről, stb. szerintem, nem ciki a gyereknek se, ha megbeszélheti a szüleivel az ilyen dolgokat, ha jó kapcsolatban vannak. Régebben meg tízszer ment be a srác a boltba, mire 16-17 évesen mert venni egy doboz óvszert, mert senki nem világosította fel és tabunak számított a téma... #10-es hozzászóló voltam...
2014. jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

11-es vagyok, ez a nem tudom hanyasnak, a 15 éves sz*xpartner keresőnek szól.

Ennyire kib*szottul elcseszettek vagytok?!?

14 / 15 évesen sz*x és sz*xpartner? A szüleid mit szólnak hozzá? Még nincs gyerekem, de ha ennyire elcseszettek vagytok akkor nem is lesz ( ez a 15 éves sz*xpartner keresőre és a hozzájuk hasonlóakra vonatkozik ). Úristen! Itt már nem érdekel pontozás. A 10-est megértem, logikus, de ez? Nem ugyanaz egy 15 évesnek elmagyarázni, mint egy 15 évesnek csinálni! Ez 5-10 éve még borzasztó megvetés volt ( ilyen fiatalon ) és csak a c*gányok csinálták. Ez komoly? Ha igen, akkor szívesen elbeszélgetnék a szüleiddel. Ha tudnak róla, ha nem, adnék 1-2 nevelési tanácsot. Ha nem komoly, akkor nem itt meg a facebook-on kell menőzni, meg verni magad. Szégyelld magad. Te evolúciós zsákutca! Tudod mi egyáltalán az az evolúció? Úristen!

2014. jan. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!