Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, édesanyák! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, édesanyák! Mit szólnátok ha? Bizarr kérdés.

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van két tündéri kisgyereketeket. Egyszer csak megjelenne egy félig-meddig profi fotós, hogy szívesen csinálna róluk képeket, akár ingyen is, gyakorlás és barátság címén. Kiderülne, vagy eleve tudnátok, hogy ez a nő sok évvel ezelőtt, amikor már egy ideje együtt voltatok a mostani férjetekkel, elcsábította őt, és egyszer biztosan le is feküdtek. A férj állítása szerint többször nem (akkor megbocsájtottatok)... Szóval előkerülne most ez a nő, aki ráadásul megőrizte régi szépségét, és felajánlana egy ilyet. Láthatóan tényleg szereti a gyerekeket, rendezvényeken már fotózott többet is, így családnál még nem volt alkalma.

Ti elfogadnátok? Vagy félnétek tőle? Megjegyzem a férj zavarban van az ötlettől... Ráadásul neki, és ennek a nőnek közös az érdeklődése, de azt nem tudjátok pontosan, hogy azóta milyen, vagy van e köztük bármilyen kapcsolat is, nem beszél róla.



2014. jan. 21. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Elgondokoztam, nem lehet-e a nőnek valami zizzenete. Pl, titkon szociopata vagy nem tudom. Csak így felmerült bennem...
2014. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogy fogadnám el az ajánlatát, a gyerekeket más is le tudja fotózni, elhajtanám az fix. Nem vagyok egy megbocsátó tipus, de ha te igen, hát adj neki még egy esélyt, csak nehogy megint a hátad mögött összemelegedjen a férjeddel.
2014. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"szívesen csinálna róluk képeket, akár ingyen is, gyakorlás és barátság címén"

Nem igazán értem, most akkor ő kinek a barátja?

2014. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. már akkor se bocsájtottam volna meg ezt a férjemnek

2. ez nem kérdés, elküldeném a francba, fotózza másnak a gyerekét...

2014. jan. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy biztos, semmi sincs ingyen!
2014. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 isabel25 válasza:
Hát nálunk is hasonló.7 éve vagyok a férjemmel,2 éve vagyunk házasok, de volt időszak, hogy nem voltunk hivatalos an együtt, bár közben se tudunk elszakadni egymástól se testileg se lelkileg.Na és ekkor jött ez a lány, aki egyébként tökre szerelmes volt a férjembe.aztán, mikor ismét együtt voltunk az urammal,egyszer berúgtam a lánnyal és megbeszéltük.azóta sem hiszi el, hogy hogy voltam erre képes és hogy nem kapartam ki a szemét rögtön. Egész jól összebarátkoztunk a végére, kedves csaj. mindig mondja milyen csodálatos család vagyunk, és hogy úgy fotózna minket. Csak hét ő mégis az a másik nő, és elég vizuális típus vagyok, nem háborgatom inkább magam, bármennyire jóban vagyok veleés kedvelem.Még nem mentem el. Szerintem nem is fogok.Nem azért mert haragszom vagy ilyesmi, csak más fotósok is vannak. Bár egyszer lehet meggondolom magam.
2014. jan. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sztem ne menj bele itt vmi nem stimmel.
2014. jan. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!