Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kapják fel a vizet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kapják fel a vizet a nők, ha azt mondom valamelyikre, hogy k_rva vagy r_banc?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha egy férfire mondják, hogy nem tetszik, semmi nem történik. Mondhatják, hogy a srác nyálas, béna, nem helyes, ronda, csámpás, vékony, kocka, túlgyúrt, akármilyen jelzőt, a férfiak kénytelenek elfogadni és szomorúan elkullognak. Ha a srác nem tűri el a kritikát és visszaszól: bunkó.

De ha egy tipikus flegma tinip_csára azt mondják, hogy k__rva, vagy k__rvás, esetleg r__bancos, akkor a nők mélyen felháborodva kezdik el a ne általánosíts, nem is ismered és milyen szemét hímsoviniszta vagy szövegeket.

A nőket nem lehet kritizálni, főleg manapság, amikor tényleg Dunát lehet rekeszteni a r__bancokból?


2014. jan. 21. 23:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nem szoktam senkit savazni, de megpróbálom logikusan leírni.

Ezek a jelzők, amiket felsoroltál (főleg a csúnya, béna, stb) szubjektívek, tehát aki mondja, annak valóban így tűnhet. Ezzel szemben a k..va egy fogalom, tulajdonképpen pontos meghatározással: a testét pénzért áruló, hivatásos nő. Te milyen jogon neveznél így valakit? Kb annyira értelmes, mintha egy étteremtulajdonost pincérnek titulálnál (no offense, nem jutott már ilyenkor eszembe jobb példa).

2014. jan. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló,


a példa elég fura, de azt leszámítva jól megfogalmaztad:)

Hogy a kérdező szóhasználatának megfelelő példát próbáljak megfogalmazni, bár ez is béna lesz, na de:) Kérdező! Ez nem olyan mintha azt mondanák rád, hogy vékony vagy, túlgyúrt vagy, hanem inkább olyan mintha azt mondanák úgy nézel ki/olyan vagy mintha minden szembejövő csávót lepippantanál egy ezresért. Mi alapján állítanák ezt rólad? Vagy akárkiről? Azért mert flegma vagy, vagy mert csak a p_csa és k_rva szavakat használod többnyire? Na! Lehet, hogy valaki nem jó ember, vagy a te elvárásaidhoz mérten nem elég értékes, vagy kifinomult. De ez még baromira nem jelenti azt, hogy az illető a legősibb mesterséget űzné.

2014. jan. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#12


Elnézést, a ku rva szó korántsem pontos fogalom, hanem szubjektív, én például több nőt is belesorolok ebbe a kategóriába, mint te. ( és nem én vagyok az egyetlen)

2014. jan. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
az igazság fáj
2014. jan. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#13-as, éppen ez a baj! Sok módon lehet sértegetni, kritizálni valakit, de a szexualitással kapcsolatos szavaknak általában nagy az erejük. Ha egy hetero fiút leb..zizol (ugye itt most vmi ellenséges helyzetről van szó), sokkal valószínűbb, hogy felkapja a vizet, mintha bénának neveznéd. Nincsenek egy szinten, és "hamis vád".


Amúgy a kérdés igen erősen általánosít.

2014. jan. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én pl azért, mert azok a pasik, akik megengedik maguknak, hogy jobbra-balra keféljenek, azok nehogymár egy nő
2014. jan. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
t elítéljenek ugyanezért, mikor ők sem különbek....
2014. jan. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 xtazin ***** válasza:
2014. jan. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 xtazin ***** válasza:
ajánlom figyelmetekbe.
2014. jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

ÁÁÁ Én is gondoltam rá, xtazin, hogy belinkelem ezt a vidit mindenhova, ahova odavág, mert nagy igazságot fogalmaz meg!

( Csakhát nem tettem, mert nem érdekelt annyira a cafkák véleménye :D)

2014. jan. 23. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!